× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Hayat / Sinema / Müzik

NETFLIX'TEN YENİ BİR MODA PROGRAMI: NEXT IN FASHION

Dünyanın dört bir yanından gelen yetenekli tasarımcıların yarışacağı "Next in Fashion" 29 Ocak'ta Netflix'te yayında olacak.

by Berna Balkaya 20/01/2020
Netflix'in reality şov konusunda geniş bir yelpazeye sahip olduğunu biliyoruz. Şimdi bunlara bir yenisini daha ekleyen platform, bu defa Alexa Chung ve Tan France ile modanın sınırlarını zorluyor. Dünyanın dört bir tarafından gelecek olan yetenekli tasarımcıların yarışacağı yarışmanın ödülü ise 250 bin dolar. Tabii sadece bu kadarla da bitmeyecek ve kazanan adını dünyaya duyurma fırsatını yakalayacak!

Queer Eye'ın kurusu Tan France ve Alexa Chung, ilk duyduğumuz anda bizi heyecanlandıran ve kalbimizin daha hızlı atmasını sağlayan bir ikili. On bölümde birbirleriyle yarışacak olan yarışmacılara ayrıca ünlülerle çalışma ve onları giydirme fırsatları da tanınacak. Yarışma sonunda kazanan yarışmacının Net-a-Porter ile ortak bir koleksiyon çıkaracağı da konuşulanlar arasında.

Sadece yarışmanın heyecanı değil Alexa Chung'ın engin moda bilgisine de bir kez daha tanıklık edeceğimiz için de çok heyecanlıyız. O zaman ne diyoruz: Bir an önce 29 Ocak gelsin ve Netflix'te moda rüzgarları essin! 


ÖNERİLER