× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Magazİn / İlham Al

FARKLI, SEXİ, ÖZGÜN: GİGİ HADİD

Gigi HADID Efsanesi Doğuyor!

by Filiz Odak Uzun 21/09/2019

Gigi Hadid Kimdir?


Jelena Noura “Gigi” Hadid Amerikalı model ve oyuncudur. Babası’nın ismi Mohamed Hadid annesinin ismi ise Yolanda Foster’dir. Babası Filistinlidir. İki kardeşi vardır. Abd’de moda ikonudur. Ayrıca tv kanallarında da çeşitli projolerde yer almaktadır. Gigi’nin şuan da modellikle ilgili bağlı olduğu markalar ise şunlardır : Vman, Elle, Grazia, Cleo, Vogue, Galore, Sports Illustrated, Paper, Schön! Magazin.Ayrıca 2012’de Guess’in yüzü oldu.Hadid 23 Nisan 1995 yılında Los Angeles, Kalifornia’da doğdu. Mohamed Hadid ve Hollanda asıllı Amerikalı eski model Yolanda Foster’ın kızıdır. Gigi’nin iki küçük kardeşi vardır: kız kardeşi, Bella ve erkek kardeşi, Anwar’dır. 2013 yılında 18 yaşında Malibu High School’dan mezun oldu ve aynı zamanda üniversitede voleybol takımının kaptanı ve rekabetçi bir at binicisi olmuştur. 

Liseden mezun olduktan sonra New York’a taşındı, çalışmalarına ve modellik kariyerine odaklandı. 2013’te The New School’da okudu. 

Gigi Kariyerine 2011’de Img Modellik ajansı ile başlamıştır. Son zamanlarda ise iyi bir çıkış yakalayan mankendir. Aynı zamanda dünyaca ünlü yıldız Cody Simpson’un ”Surfboard” adlı şarkısı’nın klibinde oynamıştır. Ayrıca 57 Kilodur ve vücut ölçüleri 87 – 63,5 – 89 cm şeklindedir. 

Şimdi Gigi’yi biraz daha yakından tanıyalım. Onu ilk önce Oscar ödülleri sonrası yapılan Vanity Fair partisinde giydiği iddialı Versace elbisesiyle tanıdık ve ondan sonra akıllara kazındı.

Daha sonraları ise bu sefer renkli ve farklı giyiniş tarzı modellerlle karşımıza çıktı. Sizinde bu farklı tarzları beğeniceğinizden eminiz çünkü son zamanlarda özellike yeni çıkan modellerimiz biraz cool takılıyorlar ama Gigi yaşının verdiği özgüven ve farklı kişiliğiyle şimdiden adından söz ettirmeye çokça devam ediyor bakalım ileride onu nasıl görücez.
Her türlü farklı konsept ve giyiniş tarzına rağmen sporu bırakmayanlardan Gigi Hadid. Kısaca bu yaşında hem koştur koştur Dubai ve dünya seyahatleri yapıp bir yandan da Dolce & Gabbana‘dan Versace‘ye her tasarımcının kıyafetini giyen, milyonlar kazanan bir geçn kız var karşımızda. Ama her türlü koşturmaya rağmen dediğimiz gibi sporu’da bırakmayanlardan.


Bu arada merak edenlere Avustralyalı şarkıcı Cody Simpson ile bir ilişki yaşamıştır, fakat Mayıs 2014 ‘te ayrılmışlardır. Kasım 2014’te tekrar birlikte ilişki yaşamışlardır. Ancak Mayıs 2015’te üçüncü kez işlerinden dolayı ayrılmışlardır. Haziran 2015’te müzisyen ve uzun zamandır arkadaşı olan Joe Jonas ile çıkmaya başlamıştır.Dediğimiz gibi ileride ismini çokça duyacağınız Gigi Hadid, Cara Delevingne gibi yeni dönemin it girl‘lerinden olacağını düşünüyoruz.


ÖNERİLER