× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Magazİn / İlham Al

H&M YENİ YÜZÜ: KEREM BÜRSİN

Rahat ve sade tarzıyla bilinen Kerem Bürsin H&M bahar koleksiyonu moda yüzü oldu.

by Turan Saray 20/06/2019

Rahat ve sade tarzıyla bilinen Kerem Bürsin H&M bahar koleksiyonu moda yüzü oldu.

Kerem Bürsin iş birliği için, “H&M’le bir araya gelmek benim için hayalden öte bir şeydi. Markayı zaten hepimiz biliyoruz, ama H&M’in marka olarak gerçekleştirdikleri, öncü yaklaşımlarını öğrendikten sonra markadan daha da etkilendim. Bir moda markası ama en önemlisi sorumluluk alan bir marka ki bence şu an yaşadığımız dünyada bu çok önemli. Bütün bunlarla beraber beni en çok etkileyen şey, ise; markanın tüm çalışanlarının %74’ünün kadın olması ve bence bu nedenle H&M’in dünya çapında marka olması tesadüf değil.” dedi.

2019 Conscius koleksiyonunda tamamı geri dönüştürülmüş veya sürdürülebilir kökenli malzemeler kullanıldı. Bu konuda Kerem Bürsin\'in görüşleri de H&M vizyonu ile uyuşuyor."Sürdürülebilirlik çok önemli. Dünya pazarındaki lider markaların insanları bilinçlendirmek için öncü olmaları lazım. Sonuçta hiçbirimiz tişörtlerimizi kendimiz yapmıyoruz. Bir yerden satın alıyoruz. Ciddi anlamda değişikliklerin olabilmesi için büyük firmalar böyle aksiyonlar almalı. O yüzden böyle hareketler beni çok heyecanlandırıyor. Bunu aslında biraz da sorumluluk olarak görüyorum. Tek bir dünya var ve kaynaklar sınırlı. Günün sonunda her şey tükenecek. Gelecek nesiller için insanlık bu sorumluluğun bilincinde olmalı. H&M’in bu duruşu herkes için çok iyi bir rol model ve bunun bir parçası olmak beni mutlu ediyor."

Kerem Bürsin'in H&M koleksiyonundaki favori parçaları ise desenli gömlekler, ekose pantolon, lacivert takım.

Son olarak Kerem Bürsin’in kampanya yüzü olarak yer aldığı H&M Man Summer Essentials Selected by Kerem Bürsin Koleksiyonu'nun 22 Nisan’dan itibaren tüm mağazalarda ve hm.com.tr’ de satışta olduğunu da belirtelim.

ÖNERİLER