× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Magazİn / İlham Al

LANCOME YENİ ULUSLARARASI ELÇİSİNİ SEÇTİ: AMANDA SEYFRIED

Hollywood'un eşsiz yıldızlarından biri olan Amanda Seyfried, 2020'den itibaren markanın kampanyalarının büyüleyiciğini artırmaya hazır.

by Beyza Demirbaş 20/10/2019
Lancome ile yaptığı iş birliği hakkında “Pozitif amaçları benimseyerek, güçlü olarak, dünyadaki tüm kadınlara mutluluk ve özgüven getirmek için Lancome’u temsil eden farklı ama birlik olan inanılmaz kadın elçileri ailesine katılmak çok heyecan verici” diyen güzel oyuncu yeni projesini bir basın açıklamasıyla bir süre önce duyurdu.

    

Amanda Seyfried'in bünyelerine katılmış olmasından oldukça mutluluk duyan Lancome'un Uluslararası Başkanı Françoise Lahmann hislerini “Gerçek bir Lancome kadını olan Amanda, oyuncu ve şarkıcı olarak inanılmaz yeteneğini, doğal güzelliğini ve yaşama olan heyecanını, marka dünyamıza katıyor. Mükemmel bir şekilde değerlerimizi temsil eden Amanda ile çalışma sürecimiz için çok heyecanlıyız” cümleleriyle bizlere yansıtıyor. 

Seyfried'i “Her yerdeki genç kızlar için bir rol model” olarak tanımlayan Lancome, ünlü oyuncunun sosyal medyada vakıflara yaptığı yardımlarla anılmasının “Write Her Future” adlı yardım projelerinde de onları yukarı taşıyacağına inanıyor. Bu ilham dolu iş birliğinin kampanyalarını ve yaratacağı etkileri görmek için kısa bir süre bekleyecek olsak da şimdiden konuşulmaya başlandılar bile.

ÖNERİLER