× Moda
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş Dekorasyon Tümü
Hayat
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Sinema / Müzik Etkinlikler Tümü
Mekanlar
Eğlence Mekanları Sanat Merkezleri Eşsiz Tatlar Kafeler Restoranlar Tümü
Magazİn
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne Tümü
Defİle
Tümü
Magazin / Kırmızı Halı
CANNES FİLM FESTİVALİ 2015
Fransa’nın Cannes kentinde her yıl Mayıs ayında düzenlenen Cannes Film Festivali bu senede bomba gibi başladı.
by Filiz Odak Uzun 21/09/2019
Bu sene 68. si düzenlenen ve 13 Mayıs’ta başlayan festival bu gece son buluyor.Kulislerde Altın Palmiye için fısıldanan isim “Carol” olsa da kesin sonucu bu gece öğrenebileceğiz. 
En az filmler kadar şıklığında ön planda olduğu bu festivalde her sene olduğu gibi yıldızlar geçidi yaşandı. Bu sene Cannes’te giyilen parçaların sadeliği, makyajda doğallığa gidilmesi yani “abartmamak” çarpıyor gözümüze. Filmlerinde de güçlü kadın rollerini çokça gördüğümüz festivalde, oyuncular kadar davetlilerde güçlü ve asil kadın imajını çiziyor.Gelelim benim favori isimlerime…Benim gibi Liya Kebede’nin tercih ettiği bu ”yılbaşı ağacı” görünümünden hoşlanmayanlar için favorilerim can yeleği olabilir!Pastel tonlardaki favorim bu üçlüye ait. Soluk ten, soluk elbise, soluk saçlar ama sonuç mükemmel. Doğru nude rengi seçersek vücudumuzda ne kadar hoş durabileceğinin kanıtı gibi değiller mi?
Kendall Jenner’in Esmer tenine mor rengi çok yakışmış. Saçının ve makyajının doğal olması genç yaşını ve güzelliğini ortaya çıkarmış. Sizcede peri kızı gibi durmuyor mu?Festivalde gördüğümde çok mutlu olduğum Türklerinde uluslararası platformlarda yer alabileceğini bize gösteren Fahriye Evcen seçtiği beyaz elbisesiyle benim Cannes’te en çok beğendiğim isim oldu. Düzgün fiziğiyle de dikkat çeken Evcen koltuklarımızı kabarttı!Nefesler tutuldu Palmiye’yi kimin alacağı heyecanla bekleniyor. Bakalım ödülü alacak filmde kıyafetler kadar konuşulacak mı?

ÖNERİLER