× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Magazİn / Tarzı Ne

DÜNYACA ÜNLÜ JENNIFER LOPEZ, KUSURSUZ FİZİĞİ İLE HAYRAN BIRAKTI

Gençlere taş çıkartan Jennifer Lopez spor çıkışı objektiflere takıldı. Beyaz spor kıyafet tercih eden JLO, taşlı suluğu ve şık kombini ile bir kez daha kendine hayran bıraktı.

by Esra Emer 18/12/2019
50 yaşındaki Amerika'lı şarkıcı Jennifer Lopez, Miami'de spor salonundan çıkarken objektiflere görüntülendi. Lopez, giydiği beyaz taytı ile mükemmel vücudunu gözler önüne sererek herkesi kendine hayran bıraktı. Lopez'in giydiği açık elbisesinden sütyeni gözüktü. JLO, mükemmel tarzını taktığı gözlük ve elinde tuttuğu çantası ile tamamladı. 

44 yaşındaki beyzbol oyuncusu Alex 'A-Rod' Rodriguez ile nişanlanan JLO, Hustler filminde gösterdiği performanstan dolayı iki ödüle aday gösterildi. Filmde bir striptizciyi canlandıran Lopez'in dublör kullandığı iddia edilmişti. Yıldız şarkıcı Jimmy Fallon'un programında, direk dansı sahneleri için çekim öncesinde çok çalıştığını ve kesinlikle dublör kullanmadığını söyledi. Her zaman şıklığı ile dikkat çeken JLO, adının baş harflerinin yazdığı termosuyla birlikte spor otomobiliyle olduğu yerden ayrıldı.
ÖNERİLER