× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Magazİn / Tarzı Ne

ÜNLÜ OYUNCUDAN TANINMAYACAK İMAJ

Bir zamanlar yayınlanan ve akıllardan çıkmayan Kavak Yelleri dizisinde Aslı Karakterini canlandıran Pelin Karahan yeni imajıyla tanınmaz hale geldi. Güzel oyuncu güzelliğine güzellik katmak isterken hayranları tanımakta zorlandı.

by Esra Emer 27/10/2019
ADI "35 YAŞ MUTLULUĞU"

Pelin Karahan, geçirdiği estetik operasyonları sonucunda yeni imajını instagram hesabından paylaşarak 35 yaşını kutladı. Bazı takipçileri tarafından beğenilirken bazı takipçileri tarafından da tanınmakta zorlandı. ünlü oyuncu geçirdiği estetik operasyonları yanında imajını da değiştirerek bambaşka biri olarak paylaştığı fotoğrafa, "35 yaş mutluluğu" ifadelerini kullandı. Pelin Karahan'ın bu fotoğrafı altına bir takipçisi, "Pelin hanım tanımakta zorlandım sizi ama fena olmamış yeni imajınız"  ifadelerini kullandı.
                                                                                                            PELİN KARAHAN KİMDİR?

             16 Ekim 1984 yılında Ankara'da doğdu.Gerçek adı Vildan Pelin Karahan'dır. Küçüklüğünde İzmir'in bir ilçesinde kısa süre kaldıktan sonra tekrar Ankara'ya döndü. İlk okulu Ankara Arı Koleji'nde okudu. Ortaokulun bir bölümünü Ankara Gaziosmanpaşa İlköğretim Okulu'nda ve İzmir'de Ödemiş İlköğretim Okulu'nda tamamladı. Ankara Polis Koleji'ni bıraktıktan sonra eğitimine tekrar devam eden Pelin Karahan Ankara Sokullu Mehmet Paşa Lisesi'nden başarıyla mezun oldu. Daha sonra Eskişehir Anadolu Üniversitesi Turizm Otel İşletmeciliğinden mezun oldu.
              Dans ve taklit yönünden fazlasıyla kabiliyetli olan Karahan, İstanbul'a çalışmak için geldiğinde ek iş olarak çalışmak için Erberk Ajans'a kaydoldu. Bu ajans aracılığıyla Çağan Irmak ile Demirdöküm reklam filmini çekti. Bu reklamların devamı da geldi. Reklam çekimleriyle başladığı oyunculuğa Kavak Yelleri dizisiyle devam etti. 23 Ekim 2011 tarihinde bir süredir aşk yaşadığı Erdinç Bekiroğlu ile Barcelona'da gizlice evlendi 2013 senesinde boşandı. İkinci evliliği Bedri Güntay ile oldu. Bu evlilikten Ali Demir ve Eyüp Can adında iki oğlu oldu.

ÖNERİLER