× Moda
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş Dekorasyon Tümü
Hayat
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Sinema / Müzik Etkinlikler Tümü
Mekanlar
Eğlence Mekanları Sanat Merkezleri Eşsiz Tatlar Kafeler Restoranlar Tümü
Magazİn
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne Tümü
Defİle
Tümü
Mekanlar / Eğlence Mekanları
ALAÇATI MEKAN REHBERİ: HAMMAM ALAÇATI
Yaz tatilinin favori adreslerinden biri şüphesiz ki Alaçatı. Yazın bitmesine çeyrek kala yaz tatilini Alaçatı'da kapatmak isteyenler için mini Alaçatı mekan rehberi derledik. İlk adresimiz; Hammam Alaçatı
by Şeyma Teko 22/08/2019

Yaz tatilinin favori adreslerinden biri şüphesiz ki Alaçatı. Hammam; 2019 yazına Hacımemiş’te merhaba diyen yeni bir mekan. 20:00-23:00 saatleri arasında restoran olarak, 23:00-02:00 saatleri arasında club olarak hizmet veriyor. Lezzetleriyle Alaçatı’nın gözde mekanlarından biri haline geldi bile. Ama asıl konuşacağımız mekanın club kısmı ve eğlencesi. 

Mekana önceden rezervasyon yaptırarak giriş yapabilirsiniz. Müzikler genel olarak 90’lar, 2000’ler ve güncel Türkçe pop müziğin yanı sıra yabancı pop tarzlarından oluşuyor. Eğlenme garantili bir mekan olduğunu söyleyebilirim. Girdiğiniz andan itibaren eğlenceye de dans etmeye de doyacaksınız. Çalışanlar ilgili, ortam ve atmosfer gayet güzel. 

Klasikleşmiş gece kulübü kavramının dışına çıkmış, açık alanda havadar, nezih bir club ortamı karşılıyor sizi. İstanbul’da da benzerini görmek istediğimiz bir mekan örneği olduğunu da söyleyebilirim. Alaçatı’ya yolu düşenlere mutlaka uğramalarını tavsiye ediyoruz.

Sevgiyle kalın!ÖNERİLER