× Moda
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Editörün Seçimi Kampüs Modası Radar Alışveriş Dekorasyon Tümü
Hayat
Söyleşiler Teknoloji Spor Koçun İş Dünyası Sağlık / Bakım Gezinti Sinema / Müzik Etkinlikler Tümü
Mekanlar
Spor Merkezleri Eğlence Mekanları Sanat Merkezleri Cadde Eşsiz Tatlar Kafeler Restoranlar Tümü
Magazİn
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne Tümü
Mekanlar / Eğlence Mekanları
İSTANBUL'UN EN HAPPY HOUR'LARI
Havalar soğumadan, İstanbul'da eğlenceye devam etmenin tam zamanı. Şimdi İstanbul'daki happy hour mekanlarını konuşalım.
by Şeyma Teko 03/09/2019
Pür Bosphorus

Bu yaz happy hour'larıyla adını duyduğum yeni mekanımız Pür, Hotel Les Ottomans'ın İstanbul boğazındaki restoranı. Pür Bosphorus; size boğazın kenarında enfes manzarasıyla mükemmel bir eğlence sunuyor. Pazar öğleden sonra mekanın ortasındaki masalar kalkıyor ve restoran yerini eğlenceye bırakıyor. 

Katıldığım happy hour'da sanatçı inene kadar eğlence tam olarak oturmamıştı. Genç müşterilerle mekanın ismi de eğlencesi de katlanarak artacaktır diye düşünüyorum. Umarım böyle olur. Onun dışında Pür Parties adıyla anılan happy hour'a katılan sanatçı veda edince eğlence DJ eşliğinde devam ediyor. Saatlerce eğlenceye doyduk, hiç oturmadan sonuna kadar şarkı söyleyip dans edebileceğiniz bir ortam oldu. Pür Parties'de sahne alan isimler: Bengü Beker, Aybüke Albere, Alya, Deniz Sipahi. 

Boğazın kenarında Pazar gününüzü eğlenerek geçirmek isterseniz eylül ayı boyunca her pazar devam edecek olan Pür Parties'i tavsiye ederim. Rezervasyon yaptırarak gitmeyi unutmayın. Pür Parties takvimini de şuraya bırakalım:
  • 1 Eylül: Aybüke Albere
  • 8 Eylül: Alya
  • 22 Eylül: Bengü Beker
  • 29 Eylül: Deniz Sipahi
16 Roof

Son yıllarda İstanbul'da eğlence hayatı denince sadece roof toplardan bahsediliyor desek yeridir. Her geçen gün bir otelin terası yeni bir eğlence mekanına dönüşüp hayatımızda yer alıyor. 16 Roof da Swiss Otel'in terasında yer alıyor. Her gece DJ performansına ya da bir sanatçıya yer veriyor. Haftalık programı önceden yayınlıyor, programı takip edip rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederim. Cumartesileri de happy hour'larıyla bizlere erken saatte eğlence vaat ediyor. En yakın zamanda programınıza eklemeniz gereken bir diğer mekan olduğunu düşünüyorum.


ÖNERİLER