× Moda
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Editörün Seçimi Kampüs Modası Radar Alışveriş Dekorasyon Tümü
Hayat
Söyleşiler Teknoloji Spor Koçun İş Dünyası Sağlık / Bakım Gezinti Sinema / Müzik Etkinlikler Tümü
Mekanlar
Spor Merkezleri Eğlence Mekanları Sanat Merkezleri Cadde Eşsiz Tatlar Kafeler Restoranlar Tümü
Magazİn
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne Tümü
Mekanlar / Sanat Merkezleri
ARTER DOLAPDERE'DEKİ YENİ BİNASI İLE EYLÜL'DE AÇILIYOR
Arter Dolapdere'deki Yeni Binası'nda Yedi Sergi ile Eylül'de Açılıyor!
by Fatma Doğan Seçkin 28/08/2019
Bu güne kadar pek çok sergiye ev sahipliği yapan Arter, Eylül’de yeni yerinde kapılarını ziyaretçilere açmaya hazırlanıyor.

2010 yılından bu yana İstiklal Caddesi’nde faaliyetlerini sürdüren Arter, Dolapdere’deki yeni binasına taşınıyor. Açılış 13 Eylül 2019’da.

2010 yılında bir Vehbi Koç Vakfı kuruluşu olarak hayata geçen Arter, çağdaş sanat alanında sürdürülebilir çok sayıda sergiye ev sahipliği yaptı. Bugüne kadar 37 sergiye imza atan Arter, çağdaş sanatın üretimine ve görünürlüğüne destek sağladı.
Yeni binası ile süregelen faaliyetlerini daha ileriye götürerek VKV Çağdaş Sanat Koleksiyonu, sergiler ve de farklı sanat disiplinlerinden oluşan etkinliklere ev sahipliği yapacak.

Arter’in 13 Eylül’de açılış programı toplam yedi sergiden oluşuyor. Emre Baykal ve Eda Berkmen küratörlüğünde Arter Koleksiyonu’ndan oluşturulan "Saat Kaç?" başlıklı sergi ile bellek, zaman ve mekân kavramlarını ele alıyor. 

Arter’in yeni binasını ve de açacağı yeni sergileri görmek için sabırsızlanıyorsanız, 13 Eylül’ü takviminize eklemeyi unutmayın.

Yeni Adres: Irmak Caddesi No: 13 Dolapdere Beyoğlu, 34435 İstanbul

ÖNERİLER