× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Alışveriş

BURBERRY VINTAGE YÜZ MASKELERİ

Burberry, satışların bir kısmı Burberry Vakfı'na ait COVID-19 Topluluk Fonu'na gidecek olan 'vintage' yüz maskelerini çıkardı.

by Buse İldem 24/08/2020
İngiliz lüks moda markası Burberry, Vintage Check desenini taşıyan yeni yüz maskelerini piyasaya sürdü.  "Arşiv Beji" ve "Soluk Mavi" renk gruplarına gelen koruyucu pamuklu maskeler, yeniden değerlendirilmiş kumaştan sürdürülebilir bir şekilde üretiliyor ve Parçacık Filtreleme Verimliliği (PPE) sunuyor. Ayrıca maskeler, kendisi ile aynı antimikrobiyal teknolojiyle işlem gören uygun bir seyahat çantasıyla birlikte geliyor ve bu da onu her gün yanınızda taşımak için ideal hale getiriyor.  

Küresel COVID-19 salgınının başlangıcından bu yana Burberry, virüsten etkilenen topluluklara yardım etmek ve onları desteklemek için çaba harcıyor. Yüz maskelerinden yapılan her satışın bir kısmı, küresel olarak gıda bankalarına ve sağlık hizmeti hayır kurumlarına KKD ve yardım sağlayan Burberry Vakfı COVID-19 Topluluk Fonu'na gidecek. Fon, muhtaç toplulukları desteklemek için bu yıl Nisan ayında kuruldu. Maskelere ek olarak Burberry, aşı araştırmalarına bağışta bulundu ve tıp ve bakım çalışanları için ameliyatsız önlük üretmek için İngiltere'nin Yorkshire kentindeki fabrikasını yeniden yapılandırıldı. Burberry, çabalar sayesinde bu yıl 160.000'den fazla KKD bağışladı.
 

                                             
ÖNERİLER