× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Alışveriş

JESSİE ANDREWS VE YENİ KOLEKSİYONU "TAB"

Bagatiba, yeni koleksiyonu "Tab" minimal ve çok parçalı kolyeler, küpeler ve daha fazlası şeklinde geliyor.

by Buse İldem 23/08/2020
Geçen ay piyasaya sürülen özelleştirilebilir "Cara" serisinin ardından, Jessie Andrews şimdi Bagatiba için "Tab" adlı yeni bir mücevher serisini tanıttı. Minimal estetiğe sahip olan en son sürüm, çevreye duyarlı uygulamalarla hazırlandı.  

Klasik soda kapağından ilham alan "Tab", iki delikli uzun bir şekle sahiptir. Kolyeler, küpeler ve bilezikler gibi aksesuarlar yaratmak için her parça birbirine bağlanmıştır. Tasarımlar, çok yönlü ürünlere ek olarak özelleştirilmiş bir karabina tokasıyla tamamlanıyor. Koleksiyon, damla küpeler ve çivilerin yanı sıra cesur zincir yinelemeleri ve minimal kolyeler içeriyor.

Andrews, “Tasarım yaparken, aşinalık ve nostaljiyi tasvir etmeye kendimi zorluyorum. Sekmenin kendisi, gençken soda kapağına olan aşkımdan ilham aldı. Gazozlarımı saklayıp bir iplik parçasına takıp kolye olarak takardım. Tıpkı eğlenceli ancak yükseltilmiş boncuklar ve harf bloklarıyla dolu inşa koleksiyonum gibi, bu koleksiyonların da bunlara eklenmiş bellekleri var. " sözleri ile tasarımlarının nostaljik yönünü vurguladı. 

Yeni seriye ek olarak, Bagatiba kısa süre önce, müşterinin bir sonraki satın alımında yüzde 25 indirim karşılığında ticaretteki herhangi bir markanın tüm eski veya yeni metal takılarını kabul eden "Triple R Project" adlı bir girişim başlattı.  Yeni proje, endüstrinin karbon ayak izini azaltmak için döngüselliğe ve farkındalığın yayılmasına odaklanıyor.
                                         

                                            ÖNERİLER