× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Alışveriş

JOHN LEWİS İLK SANAL NOEL MAĞAZASINI AÇTI

John Lewis, Londra Oxford Street Noel Mağazasında müşterilerin "gezinebileceği" ve online alışveriş yapabileceği bir 3D turu başlattı.

by Melisa Koktay 27/09/2020
Müşteriler daha fazla bilgi edinmek için etiketli ürünlere tıklamadan önce sanal mağazada gezinmek için bilgisayarlarını, akıllı telefonlarını veya tabletlerini kullanabilecek.

Markanın web sitesinde yapılan aramaların artmasının ardından bu yılın başlarında Noel mağazası açıldı.

John Lewis'te Noel satışları 2019'a göre %112 arttı. Noel ağaçları ve dekorasyon satışları ise geçen yıla göre sırasıyla %232 ve %156 arttı. 

John Lewis & Partners başkanı Dan Cooper şunları söyledi: “Evde daha küçük kutlamalar ve sevdiklerimizle video görüşmeleriyle Noel'in bu yıl müşterilerimiz için biraz farklı olacağını biliyoruz.  Ancak birçoğunun bayram sezonunun getirdiği küçük zevkleri dört gözle beklediğini de biliyoruz. Müşterilerimiz şenliklerden keyif almayı her zamankinden daha erken planlıyor ve muhtemelen son dakika telaşlarını önlemek için görevlerin dağılımını yapıyor. Bu yıl, müşterilerimizi elbette memnun edecek ve onlara ilham verecek bir Noel dükkanı oluşturduk, ancak bunu basit bir yolculuk haline getirmeye de odaklandık. Bu da onların listelerini mutlu ve güvenli bir şekilde tamamlayabilecekleri anlamına geliyor. ”
ÖNERİLER