× Moda
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş Dekorasyon Tümü
Hayat
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Tümü
ExclusIve Magazİn
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne Tümü
Defile
Moda / Alışveriş
M.A.C COSMETICS MALEFICENT KOLEKSİYONU İLE CADILAR BAYRAMINDA DA FENOMEN OLMAYA GELİYOR
Birkaç gün önce vizyona giren başrolünü Angelina Jolie'nın üstlendiği Maleficent: Mistress of Evil filmini kutlamak için bir araya gelen M.A.C Cosmetics ve Disney, Cadılar Bayramına kısa bir süre kala olağanüstü bir koleksiyon çıkarıyorlar.
by Beyza Demirbaş 21/10/2019
  “Maleficent, Disney’in en efsanevi kötü karakterlerinden biri. İnsanlar onun kötüye dönen ‘iyi bir kız’ olmasına bayılıyor.Vahşi ama rafine edilmiş.” diyen M.A.C makyaj sanatçılığı yöneticisi Regan Rabanal, “Maleficent tasarımlarım hakkında en çok sevdiğim şey; gerçek M.A.C ürünleri kullanarak dramatik karakterler yaratabilmek ” diyerek koleksiyonun diğer koleksiyonlardan farkını ortaya koyuyor. 
  M.A.C' in eski koleksiyonlarından ve arşivlerindeki en çok satan ürünlerden esinlenilerek, hem Cadılar Bayramı için hem de günlük hayatta kullanılabilecek bir koleksiyon yaratıldı.M.A.C koleksiyonlarındaki etkili parçaları bir araya getiren Rabanal, oldukça gerçek bir Maleficent görüntüsü elde etmenizi sağlıyor. 1 Ekim’de mağazalarda ve internet sitesinde satışa sunulmuş olan koleksiyonu cesur ve farklı stiller yaratmak için denemenizi öneririz.
ÖNERİLER