× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Alışveriş

MAC VIVA GLAM VG26 İLE TANIŞIN

Rosaliá, 2020 MAC Viva Glam elçisi olarak atanmasıyla ilgili heyecan verici haberi paylaştıktan sonra, yarattığı ruju resmi olarak piyasaya sürdü.

by Melisa Koktay 26/09/2020
Sınırlı sayıdaki ateş kırmızısı M.A.C Viva Glam VG26 Ruju 26. yılını kutlarken tüm satışlarını iyilik için topluyor. M.A.C Viva Glam Ruj satışlarının tamamı VIVA GLAM Fonuna bağışlanıyor.

26. yılında, MAC Cosmetics Viva Glam ailesi Winnie Harlow , Ariana Grande ve Lady Gaga gibi diğer ünlü yüzlere de yer verdi. MAC Cosmetics'in Viva Glam yüzü ise bu sene Rosaliá, 

Rosaliá bir Instagram gönderisinde büyükelçi rolüne değinerek, MAC'ın Viva Glam çalışmasını çocukluğundan beri takip ettiğini söylemişti. Ayrıca  "Bu kampanya bana genç kızlığımdan beri ilham verdi, çünkü ruj satış fiyatının %100'ü  HIV / AIDS  ile yaşayan veya etkilenenlere yardım etmek için yerel kuruluşlara gidiyor, kadınları destekliyor." dedi.

M ∙ A ∙ C Viva Glam Başkanı John Demsey ise "Viva Glam, yıllar önce, yalnızca güvenliğe ihtiyaç duyan insanlar için bir sıkıntı fonu olarak oluşturuldu." dedi

Bu kremsi yapıdaki mat ruju  vıva glam  adresinden temin edebilir ve İYİLİĞİ PAYLAŞABİLİRSİNİZ.
ÖNERİLER