× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Alışveriş

MANGO'DA ''#BEANICON'' HAVASI BAŞLIYOR...

Mango'nun yeni karma kampanyası #BEanICON, özgün olma anahtarını verdi. Kendi stilini konuşturmak isteyenleri destekleyen kampanya ilgi çekeceğe benziyor. Gelin biraz da biz inceleyelim...

by Fatma Savul 16/10/2019
Uzun bir zamandır insanların kalıplaşmış olgu ve düşüncesine karşın gelişen sektörün içinde yoğun ilgi gören Mango, artık özgünlüğün ve benliğin ön planda olmasını vurgulamak istiyor. Kendine özgü olmak, açıkçası ''kendi'' olarak insanların kalıplaşmış modellerden çıkmalarını sağlayacak. Herkesin kendi tarzını yaratacağı bir kampanya olacak. Bu sezon hitap ettiği toplulukla daha yakından ilgilenebilmek için 6 moda ikonu ve tasarımcıyla çalışacak.

6 MODA İKONU
Veronika Heilbrunner, Jeanne Damas ve Pernille Teisbaek kampanyaya dahil olan kadınlar. Kendine özgü tarzlarıyla ülkelerindeki trendleri yansıtacaklar.

 

Veronika Heilbrunner; '' “Mükemmel olmaya çalışma, her zaman görünümünü bozan bir şey giy.'' diyerek özgünlüğün kusursuzluk olmadığını belirtmiş.

Mango, Jeanne Damas için; ''Fransız kadınlarının karşı konulmaz bir şekilde şık görünmesini sağlayan şeyin ne olduğudur. Kahkülleri yüzünden mi? Ya da rahat tavırları? Yoksa doğal cazibeleri mi? Jeanne Damas'da hepsi var. Zamanının ne kadarını seyahat ederek harcadığı da önemli değil, çünkü ne derler bilirsiniz; Bir kadını Paris'ten çıkarabilirsiniz, ancak Paris'i bir kadından çıkaramazsınız. ''ZAHMETSİZ TARZIMIZ, BİZ PARİZYEN KADINLARIN ORTAK NOKTASI'' diyerek Paris stilini kendine özgü bir şekilde yansıtacağını vurgulamış.

Pernille Teisbaek, rahatlığın birinci kural olduğunu söylüyor. Herkesin doğal bir parıltısı olduğunu düşünüyor.

Dünyaca ünlü 3 ikon erkek koleksiyonlarını bize tanıtıyorlar.
  • André Saraiva uluslararası stil sahibi, Street style ile hep göz önünde olan Shuhei Nishiguchi ve tarzında kişiselliği koruyan Justin O’Shea
                         
Ünlü sanatçı Dan Martensen, moda ikonlarını kendi yaşam alanlarında resmederek ilhamlarını yansıtıyor. Bu özel çalışmada Londra, Kopenhag, Tokyo ve Paris şehirleri ise arka fonu oluyor.


ÖNERİLER