× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Alışveriş

PENHALİGON'S, HALFETİ'NİN DOĞAL ZENGİNLİĞİNİ BİR ŞİŞE DE TOPLUYOR

İlhamını 19. yüzyılın son yarısında Londra'ya giden efsanevi ticaret yollarından alan "Penhaligon'un Ticaret Rotaları koleksiyonu", yeni bir koku olan "Halfeti Leather" içerecek şekilde genişletildi.

by Buse İldem 28/06/2020
İngiliz parfümeri tarafından ikonik bir koku olarak nitelendirilen orijinal "Halfeti" nin daha koyu ve daha özel bir versiyonu olan yeni koku, çeşitli mağazalardan ve çevrimiçi olarak Penhaligons.com'dan satın alınabilir. Köklü Ticaret Rotaları koleksiyonuyla, İngiliz parfümeri Penhaligon's, 19. yüzyılın sonunda Londra şehrine gelen uzak yerlerden birçok içerikle işaretlenmiş bir dizi egzotik ve büyüleyici koku yarattı.  "Bu koleksiyona en son eklenen "Halfeti Deri", bizi olağanüstü doğal zenginliklere ev sahipliği yapan uzak bir Türk kasabasına yolculuğa çıkarıyor" dendi. 

Parfümeri Christian Provenzano tarafından yaratılan koku, vanilya, sandal ağacı, deri, ud, kehribar ve paçuli'nin sıcak baz notalarını ortaya çıkarmadan önce, yasemin ve baharatlı gül kokularıyla zenginleştirilmiş taze bergamot ve artemis notalarıyla açılıyor. Kırmızı bir yay ile süslenmiş hassas kırmızı ve altın etiketli koyu siyah bir şişede sunuluyor.ÖNERİLER