× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Dekorasyon

ALAÇATI VE BODRUM'U EVİNİZE GETİRİN

Özellikle de evlerinde bahçe, teras, avlu veya balkonu olanlara müjde! Bu sene tatile gidemiyorsanız sadelik ve serinlikten ilham alınan dekorasyon önerilerimiz sayesinde Alaçatı ve Bodrum'u evlerinize taşıyabilirsiniz.

by Zeynep Dursun 28/06/2020
Eğer büyük dekorasyon değişimine gitme niyetiniz varsa ilk önerimiz tam size göre. Terasınızın, avlunuzun veya bahçenizin bir bölümünün zemin taşlarını değiştirdiğinizde evlerinize Alaçatı esintisi geleceğinden eminiz. Malta taşı veya mozaik karolar kullanmanızı öneririz. Rattan sandalyeler ve ahşap yemek masası ile bu görünümü tamamlayabilirsiniz. 

                 Mudo Rattan Koltu

Özellikle de Bodrum evleri denilince akla gelen ilk şey şüphesiz badanalı duvarlar ve begonvillerdir. İsterseniz balkonunuzda bile bu havayı yaratabilirsiniz. Bembeyaz boyayacağınız badanalı duvalarınızla ve kocaman begonvillerinizle Bodrum'u balkonunuza taşıdınız bile. 


            Zara Home Terakota Vazo


Hem Alaçatı'nın hem Bodrum'un vazgeçilmezi çivit rengi maviye boyanmış olan pencere çerçeveleri ve kapılarıdır. Aslında bunun amacı evleri akrep, sivrisinek ve diğer tehlikeli hayvanlardan korumaktır. Fakat yıllar içinde bu civit mavisi olmazsa olmaz bir dekorasyon rengi haline gelmiştir. Hem dış cephelerde hem de mobilya seçimlerinizde bu rengi kullanabilirsiniz. ÖNERİLER