× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Dekorasyon

BALKONUNUZ İÇİN DEKORASYON ÖNERİLERİ

Eğer evinizde balkonunuz varsa bu yazımız tam size göre. Evde bunaldığımızda açık havaya çıkabildiğimiz yer olan balkonları, güzel bir dekorasyonla tamamladığınızda keyfiniz daha da artacak.

by Zeynep Dursun 12/05/2020
Balkon şekline göre mobilya seçimi: 
Mobilya seçiminizi balkonunuz şekline göre yapmanız çok önemli. Örneğin dikdörtgen şeklinde ise bank veya divan seçmenizi ve bunları duvara dayamanızı tavsiye ederiz. Böylece hem yerden kazanacaksınız hem de bütünlük sağlayacaksınız. Renkli minderler ve yastıklarla da desteklemeyi unutmayın. Bu konforunuzu arttırırken balkona canlılıkta katacaktır. 


Duvar ve balkon demirlerinizi süsleyin: 
Balkon duvarlarınıza tablolar asabilir, raflar monte ederek dekoratif objeler koyabilirsiniz. Balkon demirlerinizde ise dış mekana uygun güneş ışığı ile şarj olan minik ışıklardan yerleştirerek akşam oturmalarınızı keyifli hale çevirebilirsiniz. 


Bitkileri kullanın: 
Balkon dekorasyonunun en önemli parçası bitkiler. Özellikle de köşelere yerleştireceğiniz yeşil bitkilerle, balkonunuzun havasını anında değiştirebilirsiniz. Tavandan aşağı sarkan makrame askılar veya sepetler içerisine koyacağınız bitkilerde balkonunuz için en güzel alternatiflerden.

ÖNERİLER