× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Dekorasyon

DEKORASYON HAKKINDA OKUMANIZ GEREKEN EN İYİ 5 KİTAP

Evini ve dekorasyonu seven herkesin okuması gereken 5 kitabı seçtik. Sizlere değişik bakış açıları katacak ve uygulama kolaylığı sağlayacak. Hem faydalı bilgiler hem de güzel fotoğraflar içeren bu kitapları tüm tasarım meraklılarına öneriyoruz.

by Zeynep Dursun 23/11/2019
1/5: REMIX- Decorating with Culture, Objects and Soul 
İsminden de anlaşıldığı gibi kültürel objeleri ve etnik şıklığı ön planda tutan bir dekorasyon kitabı. Özellikle odalarınızı baştan yaratmayı düşünüyorsanız şık ve stil sahibi fikirler bulacağınızdan emin olabilirsiniz. 

2/5: Homebody: A Guide To Creating Spaces You Never Want to Leave
Yazar, adım adım ev dekore etme maceralarını anlatıyor. Kitaptaki fikirler sayesinde sizde şahane dekorasyonlar yapabilirsiniz. 


3/5: A Place Called Home
Bu bir stilistin kitabı. Eğer iç mimari ve dekorasyon modasını yakından takip ediyorsanız ilginizi çekecektir. Özellikle de canlı renkleri tercih eden tasarımcı, içinizi açacak ve mutluluk verecek dekorasyon önerileri anlatıyor. Ayrıca dolap tasarımlarından da bahsediyor ve depolama alanlarınıza çözümler getiriyor. 

4/5: Get It Together
Belki de beş kitap arasında en farklı ve eğlencelisi olan Get It Together, ev partileri tasarımlarını anlatıyor. Evinizde sıkça parti veriyorsanız bu kitaptaki dekorasyon ve misafirler için hazırlık fikirlerine göz atmanızı tavsiye ederiz. 

5/5: Veranda, Decorating 
Pratik dekorasyon önerileri anlatan bu kitapta aynı zamanda şık tasarımlara karşılaşacaksınız. En güzel yanı ise detaylı fotoğraflar içermesi. ÖNERİLER