× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Dekorasyon

KİLER&MUTFAK DOLABI DÜZENLEME

Evde olduğumuz bu günler uzun zamandır ertelediğimiz bir çok işi yapmak için harika bir fırsat. Bizde sizler için kiler veya mutfak dolabınızı düzenleyici fikirleri topladık. Böylece düzen oluştururken evinizdeki besinlerin durumunu da göreceksiniz.

by Zeynep Dursun 01/04/2020
Öncelikle işe tüm dolabınızı boşaltmakla başlayın. Böylelikle temizlik için yer açmış olacaksınız ve yiyeceklerinizin durumunu rahatça göreceksiniz. Boşalttığınız dolabın tüm raflarını güzelce temizledikten sonra düzenleme işine geçebiliriz. 
*Eğer eksikse kavanoz, düzenleyici veya sepet gibi malzemelerinizi önceden almayı unutmayın. Bunlar düzenlemenizi kolaylaştıracaktır. 

Yapılacaklar: 
1-Bakliyatlarınızı cam kavanozlarda saklayın. Hem tazeliğini koruyacaktır hem de içini görebildiğiniz için bulmanızı kolaylaştıracaktır. 
2-Kutusu açılmamış olan makarnaları o şekilde bırakabilirsiniz fakat açılmış olanlar için pleksi kaplardan faydalanabilirsiniz. 
3-Kuru meyvelerinizi dekoratif cam kavanozlara koyun. Hem güzel gözükecektir hem de sizi sağlıklı atıştırmalıklara motive edecektir. 
4-Eğer alanınız dar ise çok büyük düzenleyiciler tercih etmeyin. 
5-Kuruyemiş ve tohumları da küçük camlarda saklayın. 
*İsterseniz tüm yiyecek kavanozlarınızın üzerine etiket hazırlayabilirsiniz böylece karışıklığı engellersiniz. 

Umarız bu fikirler sizlere ilham olur. 

ÖNERİLER