× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Dekorasyon

YILBAŞI AĞACI SÜSLEME FİKİRLERİ

Yeni yılın yaklaşmasıyla beraber yılbaşı hazırlıkları da başladı. Yılbaşının olmazsa olmazlarından olan çam ağaçları da mağazalar,vitrinler ve evlerde yerini almaya hazırlanıyor.

by Gizem Şakar 05/12/2019
Yeni yıl kutlamalarının en eğlenceli yanlarından biri de, yılbaşı ağaçlarını süslemek. Bu sene birbirinden farklı yılbaşı ağacı süsleme fikirlerini bizde sizler için bir araya getirdik. 

 Beyaz Yılbaşı Ağaçları
 Beyaz bir kar spreyi ile yeşil çam ağacını beyaza boyayabilir, sonrasında onu rengarenk parlak toplar ve led ışıklar ile süsleyebilirsiniz.

Kırmızı Süslerden Oluşan Yılbaşı Ağaçları
Yeni yılı temsil eden ve yılbaşı süslerinin klasik rengi olan kırmızı, yeşil renkteki çam ağaçlarıyla oldukça şık bir görüntü kazanıyor. Yılbaşı ağacınızı kırmızı toplarla, kırmızı çorap ve eldivenlerle süsleyebilirsiniz. Ağacınızın en tepesine de kırmızı bir kurdele koyarak süslemenizi tamamlayabilir, evinizde yılbaşı ruhunu yansıtabilirsiniz.

 Kurabiyelerden Oluşan Yılbaşı Ağaçları 
 Yeni yıl için hazırladığınız tarçınlı ve zencefilli kurabiyeler ve renkli şekerlemeler de yenilebilir yılbaşı süsü olarak kullanılıyor. Yılbaşını simgeleyen yıldız, kurabiye adam, geyik, çam ağacı, kar tanesi, kardan adam gibi kalıplarla hazırlanan kurabiyeleri yılbaşı ağaç süslemesinde kullanabilirsiniz.

                                                                                                

Fotoğraflardan Oluşan Yılbaşı Ağaçları
 Yılbaşı ağacınızı en güzel anılarınızdan oluşan fotoğraflarınız ile dekore edebilirsiniz.

 Kitaplardan Oluşan Yılbaşı Ağaçları 
Kitap okumayı çok sevenler tamda sizin tarzınızı yansıtacak bir yılbaşı ağacı hazırlayabilirsiniz. Büyük bir çam ağacı kurmak yerine kütüphanenizde duran kitapları üst üste ağaç şeklinde dizip küçük ve bir o kadar da sevimli bir yılbaşı ağacı yaratabilirsiniz. 


Mini Yılbaşı Ağaçları
 Evinizde yeriniz yoksa küçük bir sehpa üzerine kuracağınız mini yılbaşı ağacınızı birbirinden farklı yılbaşı süsleri kullanarak süsleyebilirsiniz


ÖNERİLER