× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Moda Haberleri

AMBUSH X BVLGARI KAPSÜL KOLEKSİYONU

Tokyo merkezli Ambush ile ünlü İtalyan moda evi Bvlgari bir kapsül koleksiyon içi bir araya geldiler.

by Simge Müge Tevetoğlu 01/09/2020
   2017 yılında ‘’Serpenti Trough the Eyes of’’ serisini başlatan moda evi, serilerini sürdürmeye devam ederek bu sefer Ambush ile ‘’ Serpenti Trough the Eyes of Ambush’’ koleksiyon serisini çıkardı. Koleksiyonda Bvlgari modaevinin simgesi olan, Serpenti Forever ikonik çantasını farklı bir yorumla karşımıza çıkarıyor. 
   
    Koleksiyonun tanıtımı için ünlü model Bella Hadid ve tasarımcı Yoon Ambush ile çekimler gerçekleştirilmiş. Koleksiyon için mükemmel renklerden oluşan Ağaç pitonundan esinlenen tasarımcı, 3 farklı tarzda; Nappa derisinden yapılan yumuşak kapitone gövdeli Serpenti omuz çantası, çok yönlü Serpenti bel çantası ve cazibe ikonu Serpenti Minaudiere ile koleksiyonu oluşturmuş. Detaylar arasında kamuflaj bir yılan başı kilit göze çarpmakta. Siyah, parlak mavi, mor ve parlak yeşil kullanılan renkler arasında. Aksesuarlara gelecek olursak, bozuk para çantası kalp şeklinde tasarlanmış olup, 3 farklı kartvizitlik ve renkli Nappa derisi ile yapılmış 3 bobinli Serpenti bileklik ve metalik yılan başı kullanılmış. 

   Tokyolu tasarımcı Yoon Ambush koleksiyon ile ilgili, “ Bu kapsül koleksiyonda Serpenti'nin cesur ve çağdaş karakterini öne çıkarmak istedim. Yılanlar doğanın harika ve büyüleyici yaratıklarıdır, ancak Bvlgari ile sürekli değişim gösteren bir yorumla cazibenin de sembolü haline geldiler. Bu kapsül koleksiyon, doğal güzelliğin çağdaş bir estetik algısı ile insan yaratılışıyla buluşmasıdır” açıklamasında bulundu. 

    Karşı taraftan ise Bvlgari Aksesuar Yönetici Direktörü Mireia Lopez Montoya koleksiyon ile ilgili, “ Yoon gibi genç ve güçlü bir kadınla iş birliği yapmak Bvlgari için inanılmaz derecede ilham verici bir deneyimdi. Farklı bir vizyona sahip olan tasarımcı, Bvlgari’nin büyüleyici ikonu haline gelmiş Serpenti’yi muhteşem yaratıcı yaklaşımlarıyla yeniden tasarlayarak tamamen beklenmedik bir sonuç elde etti. Bir kez daha, Bvlgari yılanı şaşırtmaya devam ediyor” sözlerini ekledi.
ÖNERİLER