× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Moda Haberleri

BALENCİAGA'NIN "I LOVE PETS" KAPSÜLÜ DÖRT AYAKLI DOSTLARIMIZI KURTARMAK İÇİN BURADA

Gelirlerin yüzde onu La SPA'ya bağışlanacak.

by Hande Yurtseven 01/12/2020
Balenciaga , Fransa'nın en önde gelen hayvan koruma yardım kuruluşu La Société Protectrice des Animaux'u uygun bir şekilde destekleyen “I LOVE PETS” adlı yeni kapsül koleksiyonuyla hayırsever çalışmalarına devam ediyor.

1845 yılında kurulan La SPA, dünyanın en eski hayvan koruma kuruluşlarından biridir ve yıllar boyunca yüz binlerce hayvana yardım etmiştir. Şimdi, Demna Gvasalia yönetimindeki Balenciaga , sevgili dört ayaklı arkadaşlarımızdan ilham alan T-shirtler, kapüşonlular, çantalar ve mücevherler çıkararak organizasyona saygı gösterip, yardım ediyor.

Koleksiyon boyunca, Balenciaga çalışanlarının sahip olduğu kurtarılan evcil hayvanların baskılarıyla süslenmiş takılar, küpeler, kılıflar ve giysiler ve "Kedileri Seviyorum", "Köpekleri Seviyorum", "Miyav" ve "Hav Havlu Havlu" gibi ifadeler bulacaksınız. " Parçalarda ayrıca, kullanıcıları barınaklardan evcil hayvan sahiplenmeye ilişkin bilgi veren bir Balenciaga yardım hattına yönlendirecek bir telefon numarası bulunurken, diğer öğeler, hayvanların terk edilmesi ve onları nasıl barındıracakları konusunda farkındalığı artırmak için tasarlanmış retro tarzı bir ana sayfaya yönlendiren bir web adresi içermekte.

“I LOVE PETS” kapsülünden elde edilen gelirin yüzde onu La SPA'ya bağışlanacak. Ürünler Balenciaga'nın web sitesinde

 Sizde bu bağışın parçası olun !


ÖNERİLER