× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Moda Haberleri

BILLIE EILISH X H&M LİSANS KOLEKSİYONU

Müzik dünyasına 2016 yılında hızlı bir giriş yaparak üne kavuşan Amerikalı şarkıcı Billie Eilish İsveçli ünlü giyim firması H&M ile lisans koleksiyonuna imza attı.

by Simge Müge Tevetoğlu 25/12/2019
     Orijinal logo baskılarıyla öne çıkan koleksiyonda, oversized tişörtler, kapüşonlular, sweatshirt elbiseler, eşofman ve tişört elbiseler ile kasket, balıkçı şapkası, çorap ve çanta gibi aksesuarlar ile yerini alıyor. Sürdürülebilir materyaller kullanılarak hazırlanan koleksiyonda kendisini gösteren renkler, sarkıcının kullandığı krem, siyah, pastel yeşil,neon yeşili ve misket limonu oluyor. 

      Lisans kampanyasının önemli bölümünün 3D makyaj kreasyonlarıyla ünlü Ines Alpha'ya ait.Çok sayıda model, reklam ve dergi ile çalışan Paris'li Sanat Yönetmeni ve 3D sanatçısı,bu kampanyaya özel 3D efektler kullanmış.Ayrıca özel bir Snapchat filtresi de oluşturulmuş. 

      H&M Divided Tasarım Direktörü Emily Bjorkheim ‘’Bu koleksiyon için çok heyecanlıyız.Billie hem çok ilham verici bir sanatçı hem de tarzı ve kendi değerlerini ifade etme şekliyle dünyaya ilham veren biri.Hayranlarının onun dünyasına adım atmalarını ve kendi stilllerini özgürce ifade etme konusunda güçlü hissetmelerini istiyoruz.’’ açıklamasında bulundu. 
 
      Sürdürülebilir malzemeler kullanılarak üretilen lisans koleksiyonu 2 Ocak itibariyle tüm H&M mağazalarında ve hm.com sitesinden Divided'ın bir parçası olarak satışa sunulacak.


ÖNERİLER