× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Moda Haberleri

BİR BİSİKLET DAHA ÖNCE HİÇ BU KADAR TARZ OLMAMIŞTI

Louis Vuitton ve Maison TAMBOITE'ın LV Bisikleti ile Tarz İçinde Gezin

by Hande Yurtseven 08/12/2020
Louis Vuitton ve Maison TAMBOITE, her ikisi de onları rakipsiz lüks şirketler haline getiren nesiller öncesine dayanan zanaatlarının ustalarıdır. Şimdi, iki Parisli isim çok özel bir proje için birleşiyor: LV Bike.

LV Bisiklet, bir dizi özel Louis Vuitton ev tasarım öğesi ile işlenmiş, Maison TAMBOITE Paris'in klasik modelinin yeniden işlenmiş halidir. Örneğin, deri işçiliği ve ahşap işçiliği anlayışı, el yapımı bisiklete uygulanmış , koltuk ve çerçeve gibi bileşenlerin LV monogramlı deri ile sarılmasıyla sonuçlanmıştır.Emaye ve krom çelikten yapılmış metal çerçeve, daha yumuşak bir sürüş sağlayan daha hafif ancak daha güçlü bir bisiklet oluşturmak için gerildi ve hafifletildi; Monogram çiçek zinciri seti ve birbirine kenetlenen LV şeklinde bir çerçeve gibi özel tasarım öğeleri, Bu bisikleti daha da farklı kılacak tasarım. Başka yerlerde, deri kaplı gidonları, arka tekerleğin üzerinde monogram deri bir bagaj rafını ve ahşap kırmızı-beyaz markalı jant kaplamasıyla kaplanmış çok kollu jantları göreceksiniz.

 Louis Vuitton x Maison TAMBOITE Paris LV Bisikleti şu anda dünya çapındaki Louis Vuitton mağazalarında sipariş üzerine üretiliyor.
ÖNERİLER