× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Moda Haberleri

BURBERRY'NİN NOEL KAMPANYASI MARCUS PIGGOT VE MERT ALAŞ'TAN!

Burberry’nin kreatif direktörü Riccardo Tisci, markanın ilk Noel kampanyası için fotoğrafçı ikili Mert & Marcus’u tercih etti.

by Beyza Demirbaş 18/11/2019
Mert Alaş ve Marcus Piggot, Burberry için büyüleyici bir Noel kampanyası çektiler. ‘What Is Love?’ adlı kampanya, bembeyaz bir arkaplan eşliğinde çekilirken umut, sevgi ve birlik temaları üzerinde duruldu.
Tisci, “Birlik olmanın ruhunu kutlamak istedim. Bu, benim için Noel sezonunun en içten ruhu ve bu temayı yeni kampanyada vurgulamak istedim. Aile olmak, birlik ve sevgiden geçiyor. Ben de büyük bir aileden geliyorum ve bu kişiliğimi şekillendiren şeylerden biri. Evimden uzağa taşındığım günden beri, nerede olursam olayım, kiminle olursam olayım, aile ve birlik olma hissi beni bulunduğum yere bağladı” sözleriyle kampanyanın vurgulayıcını bir kez daha göstermiş oldu.

     

Aşina olunmuş birçok farklı Noel imajı olmasına rağmen tüm inançların yeni yıl kutlamalarını bir arada yansıtmaya çalışan Tisci, Burberry’de yeni bir dönemin başladığının da işaretlerini verdi. 90’lı yılların modellerini, modern kreatifler ile birlikte çeken Mert & Marcus, her yerden,her inançtan insanların bir araya gelebileceğini göstermek istediler.

    

Carla Bruni, Fran Summers, Cecilia Chancellor, Zhou Dongyu ve Yoo Ah-in gibi isimlerin parçası olduğu kampanya, portreler ve grup fotoğrafları halinde çekildi. Deee-Lite’ın “What is Love?” şarkısı eşliğinde dans eden kampanya yüzlerini bir video ile duyuran Burberry, kampanyanın temasını oldukça eğlenceli ve etkileyici bir şekilde yansıtmayı başardı.

ÖNERİLER