× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Moda Haberleri

CHIARA FERRAGNI: UNPOSTED

Dünyaca ünlü moda bloggerı Chiara Ferragni, sektördeki 10. yılını kutlamak için hayatını bir belgesel filme dönüştü.

by ModaHayat 02/12/2019
Dünyaca ünlü İtalyan moda bloggerı Chiara Ferragni'nin hayatı "Unposted" adlı bir belgesele dönüştü. Chiara, 2009 yılında “The Blonde Salad” isimli blogunu kurduğunda hukuk okuyan bir üniversite öğrencisiydi. 10 yıl içinde en etkili Influencer'lardan biri oldu. Geçtiğimiz yıl İtalyan şarkıcı Fedez ile günlerce konuşulan muhteşem bir düğün ile hayatını birleştirdi. Düğünde organizasyondan, giydiği Dior gelinliklere kadar her şey hafızalarımıza kazındı. İlk çocuğunu da kucağına alan dünyaca ünlü blogger'ın hayatı beyazperdeye aktarıldı.

Şimdilerde 17 milyon takipçisi bulunan influencer hayatının her ayrıntısını sevenleriyle paylaşıyor. Dior'dan Fendi'ye bir çok marka ile çalıştı. Markası The Blonde Salad ile “göz kırpan emoji” bir motifine sahip olan ve yılda 25 milyon doların üzerinde kazanç sağlayan Ferragni, şu an Milano, Paris ve Şanghay'daki flagship butikler de dahil 400'den fazla mağazaya sahip. 

Son on yılda meydana gelen değişiminde ünlü bloggerın özel ve profesyonel yaşamı keşfedilecek. Belgesel Chiara Ferragni ile Fedez'in Eylül 2018'de gerçekleşen düğünün sırasında çekilmeye başlandı.

"Chiara Ferragni: Unposted" Amazon Prime Video’da yayında. İtalya’da vizyona girdiğinde rekor kıran film muhtemelen aynı başarıyı yine elde edecek. Chiara’nın hayatını konu alan belgesel Chiara’nın sosyal medyada kazandığı başarıyı ve bunun hayatını nasıl etkilediğini konu alıyor. Film Amerika’da piercing yaptırmasıyla başlıyor. Ailesinden çocukluğundan bir sürü anıya yer veriliyor. Daha fazla ayrıntıya girmeyelim, "Chiara Ferragni: Unposted" filmini izlemeyi size bırakalım.


ÖNERİLER