× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Moda Haberleri

CHRISTIAN DIOR'UN SANAL DENEYİMLERİ

Elegan ve feminen duruşuyla moda dünyasında önemli bir yeri olan Dior, sanal dünyada sunduğu deneyimlerle de adından sıkça söz ettiriyor.

by Elifcan Şanlı 27/04/2020
Fransız lüks moda evi Dior'un misyonu kadınları güzelleştirmenin ötesinde. Asıl misyonu kadınlara hayal kurdurmak ve kadınları mutlu etmek. Dior bu misyonunu dijital dünyada da uyguluyor. Pandeminin kara bulutlarını ortadan kaldıran Dior'un pembe esintisiyle havanızı değiştirmeye davetlisiniz.

Dior'un ,  "Designer of Dreams"   sergisini markanın Youtube kanalından sanal olarak gezebilirsiniz. Dior'da büyük emeği geçen dönemin başarılı kreatif direktörleri Christian Dior, Yves Saint Laurent, Marc Bohan, Gianfranco Ferré, John Galliano, Raf Simons ve Maria Grazia Chiuri'nin onuruna düzenlenen bu sergi size Dior'un 70 yıllık moda yolculuğunu vaat ediyor. Dior'un kreatif direktörü Maria Grazia Chiuri'nin yorumları ve perde arkası görüntülerin yer aldığı bu serüveni izlemenizi tavsiye ediyoruz.

 Dior'un sanal deneyimleri bununla sınırlı kalmıyor. Dior Beauty, Champs-Élysées'deki mağazasının kapılarını online olarak açtı. Mağazayı sanal olarak gezebilme imkanı sağlayan bu yeniliği sayesinde ürünleri yakından inceleyebilirsiniz. Mağazanın baş döndürücü kokusunu algılayamasanız da, 3D teknolojisi ve ürün tanıtımındaki videoları ile Dior görsel bir şölen yaratıyor. Son olarak, markanın websitesinde bulabileceğiniz "Dior Spa At Home" ile Dior'un güzellik ürünlerini daha yakından tanıyıp, ürünleri doğru bir şekilde uygulamanıza yardımcı olan videolarıyla gününüze renk katabilirsiniz. Dijital sahada başarılı deneyimlere imza atan Dior'un bir sonraki adımını merakla bekliyoruz.ÖNERİLER