× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Moda Haberleri

DİOR VE SHAWN STUSSY DEN YILIN İLK KOLEKSİYONU

Çin takvimine göre Öküz Yılı olan 2021 yakışan koleksiyon.

by Hande Yurtseven 09/01/2021
Dior  x Shawn Stussy Çin Yeni Yılı kapsülü , Çin takvimine göre 2021 Öküz Yılı olarak geçmekte. Dior x Shawn Stussy bu yıla uygun bir koleksiyon ile 2021 hızlı bir giriş yaptı.

Karma marka, Dior adını kusursuz grafiti yazı tipinde karalanmış olarak sunar. Hayranlar, kırmızı renkte bir ceket ve göğsüne belirgin bir şekilde dikilmiş Dior markası dahil olmak üzere bir dizi giyim eşyası bekleyebilir. Bununla birlikte, ana hatları lacivert olarak çizilen ve Stussy grafikleri ile  zenginleştirilmiş Dior logolarıyla doldurulmuş öküz, ceketin ana vurgusu. Seri, lacivert ve kırmızı renk grubu arasında yoğun bir şekilde değişiyor ve aynı zamanda öküz başı siluetini de içeren kapüşonlular, kazaklar ve düğmeli gömlekleri içeriyor. Sade bir seçenek arayanlar için koleksiyon, sadece kırmızı Dior logosunun göründüğü yakalı bir lacivert ceket ve orijinal "CD" logosunun ön tarafa zarif bir şekilde dikildiği parlak kırmızı bir başlık sunmakta.
Kapsül ayrıca çıkarılabilir bir öküz silueti rozeti ile birlikte gelen lacivert sırt çantası gibi aksesuarlara da sahiptir. 
ÖNERİLER