× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Moda Haberleri

DOLCE&GABBANA'NIN YENİ ELÇİSİ KITTY SPENCER

Prenses Diana’nın erkek kardeşi Charles Spencer’ın kızı Lady Kitty Spencer, İtalyan modaevi Dolce&Gabbana’nın yeni global elçisi olarak seçildi. Spencer instagram hesabından yaptığı paylaşımla haberi duyurdu.

by Buse Öner 26/02/2021

Kitty Spencer, Dolce & Gabbana'nın yeni küresel elçisi oldu. Model Kitty Spencer'ın  ilk olarak 2017'de Dolce & Gabbana podyumunda yürüdü ve yıllar boyunca lüks markanın çeşitli etkinliklerine katıldı. Prenses Diana'nın yeğeni olan Kitty Spencer markanın efsanevi Alta Moda şovlarında düzenli bir ön sıra konuğu ve kırmızı halı görünümlerinde sıklıkla da Dolce & Gabbana tercih ediyor. Spencer, Floransa'daki çalışmaları sayesinde İtalyan kültürüne, üslubuna ve sanatına oldukça hakim. 

  

Instagram hesabından yaptığı paylaşımla bunu duyuran Spencer, “Dolce&Gabbana'nın küresel büyükelçisi olmak benim için gerçek bir onur. Domenico ve Stefano hayatın harikalarını kutluyor ve onlarla çalışmak her zaman İtalyan kültürünü, sanatını, deneyimini ve yaşam tarzını yeniden keşfetmek için eşsiz bir fırsat.” sözleriyle de düşüncelerini ifade etti. Domenico Dolce ve Stefano Gabbana ise "Kitty'yi büyük ailemize davet etmekten mutluluk duyuyoruz. Karizması ve ışıltısı bizi hemen etkiledi." dedi..

ÖNERİLER