× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Moda Haberleri

DRAKE VE NİKE'IN NOCTA KOLEKSİYONU

Beklenen koleksiyonun satış tarihi ve fiyatlandırmaları belli oldu !

by Hande Yurtseven 16/12/2020
Lansmanı Drake ve Nike işbirliği ile gerçekleşen,  ‘NOCTA,’  olarak adlandırılan giyim koleksiyonu, iki tonda erişilebilir silüetler sunarak yüksek kontrastlı kışa hazır katman parçaları ile tasarlandı.

NOCTA'nın tasarım ipuçları, Drake'in hareket halindeki bireyler için birinci sınıf bir sportif üniforma sağlayan, mümkün olan "en sert" giysileri yaratma arzusundan besleniyor. Rapçi yaptığı açıklamada, "O dünyanın en iyisi" dedi. "Mümkün olan en yüksek seviyeyle ilişkilendirilmek - her zaman hedefim buydu."

Muhtemelen birkaç NOCTA sürümünden ilki için, Drake ve Nike nispeten basit bir palette bir dörtlü mevsimsel temel hayal ettiler. Her biri Siyah veya Altın renginde (monokrom çoraplar hariç) ve zıt renkte grafiklerle vurgulanan klasik bir kapüşonlu ceket, kapüşonlu, polar pantolon ve mürettebat çorapları var. Hafif ancak yalıtkan öğelerin tümü NOCTA'nın marka işaretini, markasını ve Swoosh ayrıntılarını içerir; en önemlisi, puffer, arkadaki üç boyutlu eğimli Swoosh ile yükseltilmiş. Kapşonlu ve eşofman altı, gece görüşünü daha da artırmak için yansıtıcı şeritlere sahiptir.

Nike'ın web sitesi 19 Aralık'ta satışa çıkacak olan koleksiyonun parçalarının fiyatları:
NOCTA Puffer Ceketler: 400 $ USD 
NOCTA Hoodies: 120 $ 
NOCTA Fleece Pantolon: 110 $ 
NOCTA Crew Çoraplar: 30 USD    olarak belirlendi.ÖNERİLER