× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Moda Haberleri

FASHION FILM FESTIVAL İSTANBUL 2019 BAŞLIYOR!

Her yıl Zorlu Performans Sanatları Merkezi'nde yapılan Fashion Film Festival İstanbul, bu sene 9-10 Kasım tarihlerinde yine evindeki yerini alıyor.

by Berna Balkaya 04/11/2019
İstanbul'un ilk ve tek moda filmleri festivali "Fashion Film Festival İstanbul" bu sene 9-10 Kasım tarihlerinde yine birçok film gösterimine, söyleşiye, atölye ve partilere ev sahipliği yapıyor. Kendi alanında yetkin ulusal ve uluslararası konuklarıyla yine dopdolu bir programla karşımızda.

Moda alanında kendine sağlam bir yer edinen İstanbul, 2015 yılından beri moda filmleri festivali ile adını dünyaya duyuruyor. Moda filmlerinin yanı sıra katılımcılara kapsül konuşmalar ve çeşitli etkinliklerle de büyük bir alan sunuluyor. Moda belgeselleriyle, son teknoloji tasarım çalışmalarıyla, atölyelerle ve partilerle her yıl izleyiciye yoğun programlı iki günlük bir festival vaat ediliyor.  

Daha önceki etkinliklerde karşımıza çıkan isimler arasında Gareth Pugh, Damir Doma, Yaz Bukey, Ece Sükan, Tracy Sedino, Belçim Bilgin, Ümit Ünal gibi isimler vardı. Festivalin bu seneki konuk listesi de yoğun elbette. Bu sene Ayşe Bali, Meltem Özbek, Niyazi Erdoğan, Levent Erden, Tuba Ünsal, Matthew Zorpas gibi isimleri festivalde göreceğiz. 

Filmin bütün katılımcılarını aşağıdaki fotoğraf listesinde görebilirsiniz. Festival programına ise  buradan ulaşabilirsiniz. Sektörden profesyonellerle buluşacağımız bu festivali kaçırmayın derim. Festivalin en güzel tarafı ise halka açık ve ücretsiz olması!


ÖNERİLER