× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Moda Haberleri

FENDİ VE JOSHUA VİDES ORTAKLIĞINDA ' CALİFORNİA SKY ' KOLEKSİYONU

Lüks modaevi Fendi, görsel sanatçı Joshua Vides ile ortaklaşa üretilen "California Sky" koleksiyonu için bir işbirliği başlattı. Grafik çizgileriyle ayırt edilen yeni tasarımlar mağazalardan ve Fendi.com'dan satın alınabilir.

by Buse İldem 03/07/2020
İtalyan modaevi Fendi, Joshua Vides ile bu sanatsal işbirliği sayesinde zararlı süreçten çıkmayı planlıyor. Silvia Venturini Fendi koleksiyonu, minimalist ve trompe-l'oeil'den hafif bir dokunuşu, Kaliforniya düşünce özgürlüğü, dinamizm ve Los Angeles sanatçısı sokak kıyafetinin grafiti dolu stili ile aydınlatıldı. 

"California Sky" koleksiyonu, erkek ve kadın hazır giyim ürünleri ile ikonik Peekaboo ve Baget çantaları da dahil olmak üzere çeşitli aksesuarlar sunuyor ve oldukça basit bir ifadeyle, bu şık, dinamik ve eğlenceli kreasyonların hepsi bir karikatürden kaçmış gibi görünüyor.

Kadın giyim yelpazesinde uzun bir ipek elbise, trompe-l'oeil düğmeleri ve dikişleri olan bir pamuklu gömlek, bir gabardin ceket ve etek, bir ürün üst tişört, bir blazer, bir bornoz, birkaç elbise, pantolon, şort ve tişörtler bulunuyor. Erkek giyim yelpazesinde tişörtler, gömlekler, kot pantolonlar, Bermuda şortları, kazaklar, ceketler ve yüzme şortları bulunuyor. Ek olarak ayakkabılar, takı, gözlük, deri ürünleri dahil olmak üzere çeşitli aksesuarlar var.

Fendi ve Joshua Vides'in "California Sky" işbirliğine seçilen mağazalardan ve Fendi'nin online mağazasından ulaşılabilir.ÖNERİLER