× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Moda Haberleri

FORMULA 1 İLE MODA VAKKORAMA'DA BULUŞTU!

Formula 1'in önemli takımlarından Redbull'un premium moda markası AlphaTauri, Türkiye'nin yenilikçi moda markası Vakkorama'da satışa sunuluyor.

by Çiğdem Göçer 19/11/2020
Dünya çapında yaklaşık 90 ülkede mevcut olan   AlphaTauri  F1 heyecanı ile eş zamanlı olarak Türkiye piyasasına giriş yaptı. İş birliği hakkında konuşan AlphaTauri CEO'su Ahmet Mercani şöyle diyor: "Moda endüstrisi için zor bir zamandan geçtiğimiz halde AlphaTauri'yi Türkiye'de pazara sürmek hem endüstri hem de markamız açısından olumlu bir ivme yaratıyor."

Lansmana özel olarak Nakkaştepe Vakko Moda Merkezi'nde özel bir çekim gerçekleştirildi. Çekimde  moda markasının adını taşıyan Scuderia AlphaTauri yarış ekibinden F1 pilotu   Pierre Gasly   ve   Alex Albon  , Formula aracını İstanbul'da Avrupa Yakası'ndan Asya Yakası'na nefes kesici bir ortamda sürdü. Pilotlar çekimin ardından Zorlu Center'daki Vakkorama mağazasını da ziyaret ederek  mağaza vitrini önünde fotoğraf çektirdi. 

Scuderia AlphaTauri'nin bir parçası olduğu için çok mutlu olan F1 pilotu Pierre Gasly AlphaTauri moda markası hakkında düşüncelerini şöyle aktardı: "Yeni sezon tulumlarını ve diğer tasarımları görmek için sabırsızlanıyorum. AlphaTauri markasının yeni bir hikaye başlatacağını ve bunun bizim için çok olumlu sonuçlar getireceğini düşünüyorum. Gelecek için şimdiden heyecanlanıyorum."

Yenilikçi moda teknolojilerini ve yaratıcılığı bir araya getiren   AlphaTauri  'nin koleksiyonu Vakkorama Zorlu Center, Vakkorama Akmerkez, Vakkorama İstinyepark, Vakkorama Akasya, Vakkorama Suadiye ve   vakkorama.com.tr  'de satışa sunuluyor.


ÖNERİLER