× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Moda Haberleri

GUCCİ VE THE NORTH FACE, 70'LERDEN ESİNLENEN KOLEKSİYONU

70'lerden esinlenen koleksiyon tanıtıldı !

by Hande Yurtseven 24/12/2020
The North Face ve Gucci , işbirliğinden neredeyse üç ay sonra bir araya gelerek hazır giyim ve ayakkabılardan çadırlara ve uyku tulumlarına kadar her şeyi içeren bir koleksiyon ortaya çıkardı. İşbirliği, keşif ve kendini keşfetme fikirlerinden ilham alıyor ve iki markanın sürdürülebilirlik taahhütlerini sürdürüyor.

Koleksiyondaki öne çıkan ürünler arasında 70'lerin The North Face tasarımlarına dayanan kaz tüyü dolgulu montlar ve bomber ceketler gibi dış giyim yer alıyor. Diğer önemli öğeler arasında özel Gucci x The North Face logosunu taşıyan tişörtler, sweatshirtler ve ceketlerin yanı sıra cesur desenli gömlekler ve parlak renkli tulumlar yer alıyor. Koleksiyonda ayrıca Goodyear ıslak taban, ip benzeri bağcıklar ve yanda koleksiyonun logosuyla birlikte kahverengi, siyah ve krem ​​olmak üzere üç renkte ortak markalı bir yürüyüş botu bulunuyor.

İşbirliği, özel olarak yeniden tasarlanmış mağazalar aracılığıyla Çin'de satışa çıkacak. Bazı çevrimiçi özel ürünlerle birlikte Gucci web mağazasından bazı parçalar da satışa sunulacak .

Gucci x The North Face koleksiyonuna bir göz atın! 
ÖNERİLER