× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Moda Haberleri

GUCCİ, YENİ KOLEKSİYONUNU DİZİYLE TANITIYOR

Gucci, ‘’ OUVERTURE of Something that Never Ended’’ adlı yeni koleksiyonunu Gus Van Sant ve Alessandro Michele’nin yönettiği mini dizi ile sunuyor.

by Filiz Bigeç 16/11/2020
Pandemi süreci moda sektöründe kuralları yeniden yazmaya devam ederken, cesur adımlar atan Gucci, daha öncede 2021 koleksiyonunu 12 saatlik canlı yayında yaptığı fotoğraf çekimi ile tanıtmıştı. Marka yeni koleksiyonunu, 16-22 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek olan dijital moda ve film festivali GucciFest ile tanıtmaya hazırlanıyor. 
 Çekimleri Roma’da yapılan 7 bölümlük dizide, Paul B. Preciado, Achille Bonito Oliva, Billie Eilish, Darius Khonsary, Lu Han, Jeremy O. Harris, Ariana Papademetropoulos, Arlo Parks, Harry Styles, Sasha Waltz ve Florence Welch gibi yıldız isimler yer alıyor.
 Gucci’nin kreatif direktörü dizi Alessandro Michele, dizi projesi için "Bu karmaşık moda sistemin yeniden doğmasına izin vermek için yeni oksijene ihtiyacımız var." açıklamasını yaptı. 
Gucci’nin dizisi festival süresince günlük olarak yayınlanacak, ayrıca GucciFest.com adresinden izlenebilecek. Etkinlikte Gucci markası, YouTube, Weibo ve GucciFest.com üzerinden, gelecek vadeden farklı yeteneklerin moda filmlerini de yayınlayacak.
ÖNERİLER