× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Moda Haberleri

HARRY POTTER X PANDORA

Pandora, Warner Bros ile yeni bir iş birliği yaparak Harry Potter temalı bir koleksiyon ile sevenleriyle buluşuyor.

by Gizem Şakar 23/01/2020
Danimarka merkezli mücevherat üreticisi Pandora, Warner Bros ile yeni bir iş birliği yaparak Harry Potter sevenlerine özel bir koleksiyon çıkardığını duyurdu. Pandora'nın 12 parçalık özel koleksiyonu Harry Potter’ın gizemli dünyasından tanıdığımız Hermione Granger, Ron Weasley ve Dobby'nin ikonik minyatür figürleri, sallantılı gümüş charm’lar, kolye uçları ve bilekliklerden oluşuyor. 

Koleksiyonda Harry Potter sevenlerini heyecanlandıracak, Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu Gryffindor ve Slytherin binaları  en ince detaylarıyla düşünülmüş ve her binanın kendi rengindeki kristallerle süslenmiş sallantılı gümüş charm’ları da bulunuyor.  Dünyaca ünlü roman ve film serisinin ana karakterlerinin charm’larının yanı sıra Hogwarts Şatosu ve sınırlı sayıda üretilen Golden Snitch kolye uçları gibi semboller de koleksiyonun dikkat çeken parçaları arasında yer alıyor.


Pandora’nın Yaratıcı Başkanı Stephen Fairchild koleksiyonu: “Harry Potter, uzun yıllardır insanlara mutluluk yayıyor ve onları sihrin varlığına inandırıyor. Harry Potter’ın hikayesindeki arkadaşlık, sevgi ve cesaret, Pandora’nın uzun süredir beklenen yeni koleksiyonunda öne çıkıyor. Tüm dünyadaki Harry Potter sevenlere bu koleksiyonu sunmaktan mutluluk duyuyoruz!” şeklinde anlatıyor.ÖNERİLER