× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Moda Haberleri

İKİ BÜYÜK MODA HAFTASI GERİ DÖNÜYOR

Moda haftaları da normalleşme süreciyle birlikte eski formuna geri kavuşuyor.

by Ayşe Cesar 19/05/2021
Pandemiden nasibini alan ve online'a taşınmak durumunda kalan moda şovları, normalleşmeye adımlar atılırken eskisi gibi yüz yüze yapılmaya başlayacak. Her ne kadar şovlar dijital ortamda sorunsuz gerçekleşiyor olsa da, moda için seyircinin, ünlülerin, editörlerin ve influencerların rolü büyük olduğundan tüm çabalar fiziksel ortama geri dönmesi yönünde.

8-12 Eylül tarihlerinde yapılması planlanan New York Moda Haftası büyük tasarımcıların da geri dönüşüyle eski ihtişamına kavuşmaya hazırlanıyor. IMG sponsorluğundaki moda şovlarında 11 önde gelen tasarımcı; Telfar, Proenza Schouler, Rodarte, Brandon Maxwell, Altuzarra, Jason Wu, Monse, Prabal Gurung, Sergio Hudson, LaQuan Smith ve Markarian, 3 sezonluk koleksiyonlarını tanıtacak.

Paris'te ise Haute Couture haftası 5-8 Temmuz tarihlerinde gerçekleşecek. Fédération de la Haute Couture et de la Mode (FHCM)'un duyurduğuna göre, markalar Sonbahar-Kış 2021 koleksiyonlarını sergileyecekler ve kısıtlamaları gevşetme sürecinde olan Fransa'da erkek giyim şovları da 22-27 Haziran haftasında yüz yüze izleyicilerle gerçekleşecek.

ÖNERİLER