× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Moda Haberleri

İLHAM VEREN FRANSIZLAR

İlham Veren Stilleri İle Beş Fransız Kadını

by ModaHayat 16/09/2015

Fransa’dan tüm dünyaya açılmış, stilleri, kariyerleri ve güzellikleri ile birçok kadın, sanat camiasının zamansız ilham kaynakları… İster filmlerinde, ister günlük yaşamlarında, ister defilelerde izleyici statusünde olsunlar fark etmez. Girdikleri her ortamda, farklı ve Parizyen duruşları ile göz dolduran sizing için seçtiğimiz beş fransız kadını, moda camiasının vazgeçilmez ikonlarından olmayı sonuna kadar hak ediyor.


Coco Chanel

Coco Chanel, bir moda ikonundan da öte, bir moda tanrıçası. Kadın giyiminde devrim yaratan tarzı ile tüm dünyayı etkisi altına alan Chanel markasının efsanevi kurucusu olması bir yana; Coco, güçlü kişiliği ve efsanevi hayatıyla tüm dünya kadınlarını etkileyen bir kadın.


Catherine Deneuve 

60’lı yılların ikonik aktrisi Catherine Deneuve’un tarzı ve yıllara meydan okuyan güzelliği, bizi her defasında bir zaman yolculuğuna çıkarıyor. Kendi çağdaşlarını hali hazırda etkilemiş olan Catherine, hala ilham alınması gereken bir moda ikonu! 


Marion Cotillard

Fransa’dan Hollywood’a transfer olup, tüm moda ve sanat camiasını aurasına almayı başaran Marion Cotillard; eklektik stili, güzelliği ve zarafeti ile günümüzün en stil sahibi moda ikonu aktrislerinden. 


Charlotte Gainsbourg

Genlerinde ikonluk olan bir Fransız Charlotte gainsbourg! İki efsanenin (annesi Jane Birkin ve babası Serge Gainsbourg) kızı olması ile bir sıfır önde giriş yaptığı ikonluğunu tarzı, güzelliği ve kariyerindeki başarıları ile sabitleyen Charlotte, sadeliği ön planda tuttuğu stili ile bizi büyülüyor. 


Vanessa Paradis

Bohem tarz denince ilk akla gelen isimlerden olan Vanessa Paradis, moda ikonu olmayı kesinlikle hak eden bir kadın. Fransız çekiciliğini ve moda duyusunu çok iyi birleştiren Vanessa, oyuncu, şarkıcı olmasının yanı sıra Chanel ve Miu Miu gibi birçok ünlü markanın da modellerinden… 


Powered by Froala Editor

ÖNERİLER