× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Moda Haberleri

İŞ BİRLİKLERİ: DIOR İLE VESPA'NIN STİL DOZU YÜKSEK MOTOSİKLETİ

Dior'un feminen esintisi Vespa'nın motosikletinin dinamizmi ile buluşuyor ve Vespa 946 sahnede yerini alıyor.

by Elifcan Şanlı 14/06/2020
Moda sahasındaki işbirlikleri gün geçtikçe daha yaratıcı ve heyecan verici olmaya başladı. Moda markaları farklı sektörlerle ele ele vererek stili hayatımızın bir parçası haline getiriyor diyebiliriz. Karl Lagerfeld'in Coca-Cola ile yaptığı ikonik iş birliği ve Moschino'nun Sims ile olan eğlenceli kolabrasyonu hala daha hafızlarımızda yer edinmeye devam ederken, Dior ile Vespa'nın dikkat çekici Vespa 946 motosikleti bizi selamlıyor. 

Motosikleti mercek altına aldığımızda, yer yer Dior Oblique logosuna rastlıyoruz. Dior'un imzası ayrıntılarda saklanırken, kask ve arka port bagajı Dior Oblique logosunun egemenliği altında olduğunu görüyoruz. Hareket, ifade ve özgürlüğün ruhunu yansıtan Vespa 946 adının da bir anlamı var. Fransız modaevi Dior ve İtalyan motosiklet markası Vespa'nın kuruluş tarihlerinin 1946 olması Vespa 946 ismini ortaya çıkarıyor. Stil ve el işçiliğinin kombinasyonundan oluşan 946, yeni ufuklara kaçışı sembolize ediyor. 

Feminen esanslı Dior ile İtalyan yaşantısını bir araya getiren Vespa sınırlı sayıdaki 946 modeli 2021 yılında piyasaya sürülecek.
ÖNERİLER