× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Moda Haberleri

İŞ BİRLİKLERİ: SUDİ ETUZ X ERİKLİ

Gün geçtikçe yaratıcılığın rengarenk tonlarına daha çok rastladığımız moda sahasında Sudi Etuz ve Erikli iş birliği bizleri karşılıyor.

by Elifcan Şanlı 20/06/2020
Romantik, feminen ve zarif çizgileriyle ön plana çıkan başarılı Türk modaevi Sudi Etuz, ilham veren defileleri, peri masalı tadındaki koleksiyonları ve imza attığı iş birlikleriyle adından sıkça söz ettirmeyi başarıyor. Türkiye'nin Giambattista Valli'si olarak adlandırabileceğimiz Sudi Etuz, daha önce Bobbi Brown, Coca Cola, Morhipo ve Reebok  iş birlikleriyle de moda sahnesinde ön plana çıkmıştı. 

Erikli ile yaptığı bu yepyeni iş birliği ile doğanın canlılığı ve modanın romantik esintileri Erikli şişelerinde zarif bir biçimde buluşuyor. Erikli'nin ilk özel tasarım projesi olan Erikli x Sudi Etuz Limited Edition serisi Erikli'nin lezzet hikayesini Sudi Etuz'un zarif çizgileriyle anlatıyor. 

Başarılı moda tasarımcısı Şansım Adalı, suyun dinamizmini Sudi Etuz'un imza tül motifi ve ilham veren üç renkle yansıtıyor. ‘Turuncu’ lezzetin rengini, ‘Pembe’ saflığın ve doğallığın rengi ve 'Mavi' Uludağ zirvesinin rengini simgeliyor. Sudi Etuz ve Erikli'nin marka DNA'sına yer veren bu proje modayı vazgeçilmez Erikli lezzetiyle yakınlaştırıyor. 

Sınırlı sayıdaki Erikli x Sudi Etuz koleksiyonunu Migros ve Macro Center'da bulabilirsiniz.
ÖNERİLER