× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Moda Haberleri

İSTANBUL MODA FİLMLERİ FESTİVALİ 6.KEZ GERÇEKLEŞTİ

İstanbul moda filmleri festivali ‘’Fashion Film Festival İstanbul’’ 6.kez, 21 ve 22 Kasım 2020 tarihlerinde İstanbul Marriott Hotel Şişli’de gerçekleşti.

by Filiz Bigeç 25/11/2020
Tuna Yılmaz tarafından organize edilen festival halka açık olarak ücretsiz gerçekleşti. Gösteri, festivalin YouTube kanalı üzerinden de online olarak yayınlandı. Moda filmlerinin gösterime sunulduğu festivalde ayrıca önemli isimlerle söyleşiler de etkinlik kapsamında yer aldı.

Fashion Film Festival İstanbul 2020 yılının ödül sahipleri;

 En İyi Moda Filmi ve En İyi Saç Tasarımı Roger Vivier /Shoes Shoes Shoes
 En İyi Müzik Videosu Asaf Avidan / Lost Horse 
 Genç Keşif Marni / The ophthalmologist said I should be wearing stronger glasses 
 En İyi Makyaj Dice Kayek 2021 İlkbahar / Yaz / Önder Tiryaki

Festivalin kurucusu ve kreatif direktörü Tuna Yılmaz festival ile ilgili “İstanbul, küresel güç oyununun her alanında gelmek istediği lider konuma, moda sektöründe de ulaşabilmek için büyük adımlar atıyor. Dünyaya İstanbul'daki moda dünyasının sadece moda haftasındaki defilelerden ibaret olmadığını, kentin ve etkinliğin vizyonunun daha geniş olduğunu göstermek gerek.’’ dedi.

Festivalin uluslararası jüri kadrosunda; :mentalKLINIK, Nicole Alexandropoulos, Yasemin Kay Allen, Koray Birand, Gavin Humphries, Thaleia, Paola Pattacini, Edine Russel ve Zeynep Üner yer aldı.İstanbul Moda Film Festivali ile ilgili detaylı bilgi için https://www.fashionfilmistanbul.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.
ÖNERİLER