× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Moda Haberleri

JASON WU'NUN KENDİ TASARIMLARINDAN İLHAM ALAN YENİ ÇİÇEK KOLEKSİYONU

New York'ta yaşayan Tayvanlı sanatçı ve moda tasarımcısı Jason Wu, kendi koleksiyonlarından ilham alarak tasarımlarını çiçeklere taşıyor.

by Gizem Şakar 16/06/2020
Çiçek sektörüne giriş yapan Jason Wu, tasarımlarını rengarenk çiçeklere taşıyor. 1-800-Flowers adlı çiçek firması ile yeni bir iş birliği yapan Jason Wu, ‘Jason Wu for Wild Beauty’ adındaki koleksiyonunda beş farklı çiçek aranjmanı oluşturacak. Üzerinde özel bir QR kodu ile gelen çiçekler, müşterilerin internet sitesi üzerinden Wu’nun Sonbahar 2020 defilesini ve kampanyasının çekimlerini izlemesini sağlayacak.

“Her gün ne giyeceğinize karar vermek gibi özel bir konuda kendimden bir parça olması benim için çok önemli. Bu konsepti geliştirerek insanların evlerine aldıkları şeylerin bir parçası olmak bana onur veriyor. 1-800-Flowers ile yaptığım koleksiyon benim için çok anlamlı çünkü hayatım boyunca çiçeklere karşı büyük bir sevgi besledim. Çiçek elementleri her daim bana ilham kaynağı oldu ve kariyerim boyunca koleksiyonlarımda her zaman bir tema olarak yer aldı. Çiçeklerin güzelliğini böylesine yeni ve özel bir şekilde kutlayacağım için çok heyecanlıyım,” diyen Wu, her çiçek aranjmanının feminen tasarımlarından ilham aldığını söyledi.
ÖNERİLER