× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Moda Haberleri

JUSTİN BİEBER'DAN YENİ CROCS TASARIMLARI

Ayakkabıda dünya lideri olan Crocs, evrensel süperstar olan Justin Bieber ile ilk kez iş birliği yaptığını duyurdu.

by Çağla Kaya 13/10/2020

Müziğe bir süre ara verdiğini açıklayarak moda dünyasına hızla atılan Justin Bieber Drew House markasını kurmuştu. Crocs'a olan hayranlığı ile bilinen Justin Bieber Crocs ile iş birliğine gitti. 

Klasik Clog'lu Crocs X Justin Bieber, Bieber'ın kişisel giyim markası Drew House'un imza sarısından ilham alıyor ve onun iyi hislerine ve rahat tarzına uyacak şekilde tasarlanmış sekiz özel Jibbitz ™ tılsımı içeriyor.

İş birliğinin duyrulmasından ardından Justin Bieber "“Bir sanatçı olarak kreasyonlarımın kendime ve tarzıma sadık kalması önemlidir. Her zaman Crocs giyiyorum, bu yüzden kendi çiftimi tasarlamak doğal olarak geldi. Bu Crocs ile sadece giymek istediğim havalı bir şeyler yapmaya odaklandım" açıklamasında bulundu.

Croctober Küresel Pazarlama Müdürü Heidi Cooley, "Croctober, Crocs hayranları için yılın anıtsal bir zamanıdır, bu nedenle otantik bir hayran ve dünyanın en büyük süperstarlarından biri olan Justin Bieber ile işbirliği yaparak ante'yi yükseltmek mantıklıydı" dedi.

“Crocs ayakkabı giyen Justin'in kalibre bir kreatif olması en yüksek iltifat ve kesinlikle gözden kaçmadı. Ancak bu özel ortaklığı bu kadar özgün ve heyecan verici kılan, kendinize karşı dürüst olma inancı, paylaştığımız bir değer" diye ekledi Heidi Cooley.

Bugüne kadar bir çok ünlü ile ortalığı paylaşan Crocs'un gözde ortağı Justin Bieber oldu ve "Bugüne kadar en büyük Croctober lansmanı" olarak adlandırdı. 


ÖNERİLER