× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Moda Haberleri

LEVİ'S, POKÉMON'UN 25. YILINA ÖZEL KOLEKSİYONUNU TANITTI

Favori oyun karakteriniz ve favori ürünleriniz Pokémon’un 25. yılında buluşuyor!

by Nil Karabağ 15/02/2021
Dünyanın en ünlü kot markası, tüm zamanların en inanılmaz koleksiyonlarından birini sundu. Levi's, Japon anime'nin 25. yıldönümünü, Pikachu'yu ve şirketini getiren renklerle dolu baskılarla eksiksiz bir giysi ve aksesuar serisiyle kutlamaya karar verdi.

Levi Strauss Baş Ürün Sorumlusu Karyn Hillman, koleksiyonla alakalı “İnsanların Pokémon sevgileri hakkında konuştuklarını duymak çok eğlenceli. Herkesin bir favorisi var. Bu kadar çok ikonik Pokémon karakteriyle oynama ve yaratma fırsatına sahip olmak bizim için gerçekten özel bir deneyimdi. Pokémon dünyasına saygı duyan ve varlığını kutlayan ince düşünülmüş bir koleksiyon yaratmak ve ikonlarımızı, tarihimizi onlarınkilerle eşleştirmek çok keyifliydi. Nostaljik, iyimser ve biraz da gerçeklerden uzaklaşma şansı tanıyan bir koleksiyon oldu.” bilgisini verdi.
Koleksiyon, Pikachu baskılı kot ceket veya inanılmaz bir baskıda karıştırılmış birkaç Pokémon'un bulunduğu bir versiyon gibi gerçek koleksiyonculardan parçalar içeriyor. Orijinal Pokémon animasyon serisinin ilk sezonundan esinlenen koleksiyon, hem popüler karakterlerin hem de Kanto bölgesinin ormanlık ortamlarının grafik ve baskılarını içeren bir dizi Levi’s denim, üst giyim, alt giyim, tişört ve aksesuarlar içeriyor.


     

Orijinal Pokémon animasyon serisinin ilk sezonundan esinlenen koleksiyon, hem popüler karakterlerin hem de Kanto bölgesinin ormanlık ortamlarının grafik ve baskılarını içeren bir dizi Levi’s® denim, üst giyim, alt giyim, tişört ve aksesuarlar içeriyor. Dikkate değer parçalar arasında 90’ların tarzı Vintage Fit Trucker Jacket ve taşlı indigo 551®Z Authentic Straight jean, büyük boy işlemeli Pikachu ve Electric-type Pokemon için şimşek yamaları bulunuyor.“Pokémon markası 25. yıldönümünde dünya çapındaki hayranlarıyla pop kültüründeki kalıcı mirasını kutluyor. Levi’s®’taki arkadaşlarımız, Pokémon’un ilk lansmanını yaptığı dönemin ruhunu, yalnızca Levi’s®’ın yapabileceği şekilde bugünün stil duyarlılığıyla harmanlayan franchise simgelerini içeren bir koleksiyon geliştirdiler. Bu, Pokémon’un kökenlerine bakmak ve markayla büyüyen hayranlara ve günümüzün trend belirleyicilerine sevimli ve zeki Pokémon nostaljisini tarzlarına aşılamanın bir yolunu sunmak için Levi’s® ile son derece eğlenceli bir iş birliği oldu”
– Amy Sachtleben, The Pokémon Company International’da Lisanslama Direktörü.

Koleksiyon, 15 Şubat 2021'den itibaren ABD'de, Japonya'da,  Levi’s® İstinye mağaza ve  Levis.com.tr’de satışa sunulacak.
ÖNERİLER