× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Moda Haberleri

LONDRA MODA HAFTASI COVID-19 KURALLARINDAN ETKİLENMEDİ

İngiliz moda konseyi, önümüzdeki haftadan itibaren hükümetin koronavirüs kısıtlamalarında gittiği değişikliğe rağmen, Londra Moda Haftası'nın fiziksel etkinliklerinin devam edebileceğini doğruladı.

by Buse İldem 13/09/2020
Başbakan Boris Johnson bu hafta, koronavirüs vakalarındaki ani yükselişin ardından İngiltere'de altı veya daha fazla kişinin sosyal toplantılarının 14 Eylül'den itibaren yasa dışı olacağını duyurdu. Bununla birlikte, bu yasa değişikliği yaklaşan Londra Moda Haftası için planlanan fiziksel etkinlik sayısının azalması anlamına geliyor.

Sözcü, “Başbakan'ın Covid-güvenli mekanların toplamda altıdan fazla kişiyi ağırlamaya devam edebileceğini açıklaması doğrultusunda, İngiliz Moda Konseyi, Londra Moda Haftası için sınırlı sayıdaki fiziksel şov ve görüşmelerin hala gerçekleşebileceğini söyledi" 

"Yeni altı kişi sınırının sosyal gruplar üzerindeki diğer etkileri konusunda Dijital, Kültür, Medya ve Spor Departmanı ile yakın bir şekilde çalışıyoruz ve zamanı gelince daha fazla ayrıntı paylaşacağız" dedi.

Londra Moda Haftası 18-22 Eylül tarihleri ​​arasında gerçekleşecek. Bu sezon program, markalara dijital, fiziksel veya her ikisini birden gösterme seçeneği sunan üç bölüme ayrıldı.


ÖNERİLER