× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Moda Haberleri

LONDRA MODA HAFTASI İÇİN YENİ BAŞLIK AÇIKLANDI. " CİNSİYET EŞİTLİĞİ "

Devam eden koronavirüs krizine tepki olarak, Londra Moda Haftası kadın giyim ve erkek giyim programlarını yeni bir dijital formatta birleştiriyor.

by Buse İldem 25/04/2020
Cinsiyet açısından tarafsız Londra Moda Haftası olarak markalanan dijital vitrin, kuruluşun web sitesi aracılığıyla 12 ila 14 Haziran tarihleri ​​arasında gerçekleştirilecek.

İngiliz Moda Konseyi'nin (BFC) genel müdürü Caroline Rush şunları söyledi: “Şu anki salgın hepimizi içinde yaşadığımız topluma ve hayatımız boyunca nasıl yaşamak ve iş kurmak istediğimize daha etkili bir şekilde bakmaya yöneltiyor.

Bu krizin diğer taraftan, bizi sürdürülebilirlik, yaratıcılık ve ürün tarafına yönlendirmesini bekliyoruz.
"Kültürel bir Moda Haftası platformu oluşturarak, dijital yeniliği bugün ihtiyaçlarımıza en uygun şekilde uyarlıyoruz ve gelecek için küresel bir vitrin olarak inşa edilecek bir şey amaçlıyoruz. Tasarımcılar hikayelerini ve sahip olduğu koleksiyonları daha geniş bir küresel toplulukla paylaşabilecek” dedi.

Platform, hem ticaret hem de tüketici kitleleri için tasarımcılar, yaratıcılar, sanatçılar ve marka ortaklarından röportajlar, podcast'ler, tasarımcı günlükleri, web seminerleri ve dijital showroomlar sunacak. Facebook, İnstagram ve YouTube gibi bir dizi yeni dijital marka ortağı BFC tarafından güvence altına alındı. Bu iş ortakları arasında Amazon Launchpad, Facebook, Google, Instagram ve YouTube yer alıyor.

Yeni dijital formatın Londra Moda Haftası Erkeklerinin orijinal tarihleri ​​üzerinde çalışması planlanıyor, ve BFC, önümüzdeki 12 ay boyunca kadın giyim ve erkek giyim şovlarını birleştireceğini belirtti, 18-22 Eylül tarihleri ​​arasında bayan giyim fuarlarını da kapsayacak şekilde ayarlandı.


ÖNERİLER