× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Moda Haberleri

LOUIS VUITTON UNICEF İŞ BİRLİĞİNE DEVAM EDİYOR

Louis Vuitton, Unicef ile iş birliği kapsamında ihtiyacı olan çocuklara yardım sağlamak amacıyla, dört yeni ‘Silver Lockit’ bilekliği ile ‘Doudou Louis’ oyuncak ayıyı satışa çıkardı.

by Buse Öner 19/02/2021
Louis Vuitton dünyada ihtiyaç sahibi çocuklara destek olmak amacıyla UNICEF ile iş birliğine devam ediyor. Satın alınan her bir Silver Lockit ve Doudou Louis çocuklara su, temizlik, beslenme, eğitim, sağlık ve korunma hizmetlerine erişim sağlama çalışmalarını destekleme fırsatı sağlıyor. Ayrıca Unicef’in her çocuk için uygun sağlıklı bir dünyayı yeniden inşa edebilmelerine olanak tanıyor. 
Yeni ‘Silver Lockit’ bileklikler, pastel mavi, açık yeşil ve siyah renk seçenekleri ile göz kamaştırıyor. Silver Lockit bileklikler, ikonik asma kilidi ile LV imza dairesel logosunu taşıyor. Pastel tonlardan oluşan gökkuşağı renklerini içinde barındıran oyuncak ayı ise ilk kez tekstil formatında karşımıza çıkıyor. Organik pamuktan üretilen Doudou Louis, Monogram çiçekli mavi gözleriyle dikkat çekiyor. 
‘Silver Lockit’ bileklikler ile Doudou Louis, Louis Vuitton internet sitesinde ve dünyada seçili Louis Vuitton mağazalarında satışa sunuldu.

ÖNERİLER