× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Moda Haberleri

LOUIS VUITTON YAZ 2021 ERKEK GİYİM KAPSÜL KOLEKSİYONU

Lüks Fransız moda evi Louis Vuitton , Virgil Abloh imzalı Yaz 2021 Erkek Giyim kapsülünü sunarak bizi heyecanlandırmayı başardı.

by Çiğdem Göçer 14/03/2021
Lüks Fransız moda evi Louis Vuitton'un erkek giyim kreatif direktörü Virgil Abloh imzalı Yaz 2021 Erkek Giyim kapsülü bizi heyecanlandırmayı başardı. Alışılagelmişin dışında hazırlanan kapsül koleksiyon dikkatleri üzerine çekti.

Amerikalı rap yıldızı 21 Savage'ın başrolde yer aldığı 2021 Yaz koleksiyonu, cesur ve eklektik renkler ve baskılarla gündelik kıyafetlerden oluşuyor. Pastel renkli takımlardan Hawaii şortlarına kadar değişen bu seri, göz alıcı ve eğlenceli sıcak yaz gecelerini ve yaratıcı gençliği anımsatıyor. Louis Vuitton’un alışılmış monogram deseninin dışında gökkuşağı renkleri kullanılarak, sulu boyadan ilham alınmış hissi veren bir koleksiyon bizleri karşılıyor.

Koleksiyonun bir kısmı da çevresel bir bakış açısıyla hazırlandı ve küresel olarak Louis Vuitton, 2025 yılına kadar ürünlerinin %100'ünün dahil olacağı bir eko-tasarım stratejisi taahhüt etti. Yaz 2021 kapsülünde, renk paleti klor veya metal olmadan oluşturuldu ve kullanılan pamuklar Better Cotton Initiative (BCI) veya Global Organik Tekstil Standardı (GOTS) tarafından onaylandı.

Virgil Abloh ek olarak; kova şapkalar, çapraz askılı çantalar, ters çevrilebilir kayışlar ve daha fazlasını içeren yeni bir aksesuar yelpazesi de sundu. Markanın bir sonraki koleksiyonu şimdiden merak konusu olmayı başardı.


ÖNERİLER